23
02
2016
23 02.2016
Aktualności

Rodzaje balustrad do schodów wewnętrznych Balustrada przy schodach spełnia nie tylko funkcje użytkowe, ale również dekoracyjne. W zależności od aranżacji pomieszczenia i materiału z którego wykonane są schody możemy wybierać między tradycyjną drewnianą balustradą, materiałem imitującym szkło lub ażurową blachą.

Tradycyjna drewniana balustrada

Drewniana balustrada będzie dobrze wyglądała w przestronnych wnętrzach. Ze względu na swoją masywność, nie sprawdzi się raczej w małych pomieszczeniach, ponieważ będzie je jeszcze optycznie pomniejszać. Balustrada może być wykonana z rodzimych gatunków drewna – buku, dębu lub z gatunków egzotycznych. Drewniane wykończenie schodów ociepla wnętrze, dodaje mu przyjemnego, łagodnego charakteru.Balustrada szklana

Balustrady szklane lub imitujące szkło dodadzą wnętrzu lekkości i nowoczesności. Szklane wykończenie daje uczucie przestronności.

fot: allmet.pl

Ażurowe zdobienia

Balustrady wykonane z blachy ciętej laserem w ażurowe wzorki, sprawdzą się w nowoczesnych, lekko surowych wnętrzach. Balustrada z blachy może być pomalowana na dowolny kolor i zdobiona dowolnym wzorem, zależnie od pomysłu. 

Balustrada stanowi we wnętrzu istotny element dlatego powinna być dobrana do charakteru aranżowanego wnętrza.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo