10
03
2016
10 03.2016
Aktualności

Marmurowa obudowa kominka Marmurowe kominki wyglądają bardzo estetycznie i ciekawie. Kojarzą się z luksusowym, stylowym wnętrzem. Będą idealnie współgrać z klasycznymi aranżacjami, a w nowoczesnych wnętrzach stanowić będą ciekawe uzupełnienie wystroju.

Jedną z największych zalet marmurowej obudowy jest jej niesamowita trwałość i wytrzymałość. Jest odporna na działanie wysokich temperatur, nie poddaje się uszkodzeniom mechanicznym. Dodatkowo obudowy wykonane z marmuru są łatwe w utrzymaniu czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką (najlepiej irchą), a następnie wytrzeć do sucha. W zależności od stopnia użytkowania zaleca się dwa razy do roku przetrzeć kominek wodą z dodatkiem delikatnego detergentu. Marmurową obudowę można też dodatkowo zabezpieczyć cieniutką warstwą bezbarwnego wosku.


Montaż marmurowej obudowy kominka jest prosty i nie wymaga inwazyjnych metod. Portal kominkowy montuje się wokół wkładu kominkowego. Przeważnie obudowa przywożona jest w kilku częściach i łączy się ją za pomocą kleju.


Marmurowe obudowy kominków występują w wielu stylach. Mogą być stylizowane na takie z minionej epoki, bogato rzeźbione. Mogą też występować w minimalistycznej wersji. Marmurowa obudowa będzie pasowała do wnętrz o różnych stylach, doda im charakteru. Tak obudowany kominek będzie stanowił centralną cześć
Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo