08
01
2014
08 01.2014
Aktualności

Polacy wolą mieszkać poza miastem Jak wynika z raportu GUS opublikowanego w czerwcu 2013 roku, Polacy częściej wybierają mieszkania znajdujące się na terenach podmiejskich lub wiejskich. W ciągu roku na takie rozwiązanie zdecydowało się 244 tysiące osób. Do miast wprowadziło się w tym samym czasie 208,5 tysiąca osób.

Jak wynika z raportu GUS opublikowanego w czerwcu 2013 roku, Polacy częściej wybierają mieszkania znajdujące się na terenach podmiejskich lub wiejskich. W ciągu roku na takie rozwiązanie zdecydowało się 244 tysiące osób. Do miast wprowadziło się w tym samym czasie 208,5 tysiąca osób. 


Powodem dla którego ludzie wyprowadzają się na obrzeża są uciążliwości związane z mieszkaniem w centrum miasta. Największymi problemami są korki w godzinach szczytu, hałas i tłok. Duże znaczenie ma także fakt, że ceny nieruchomości na obszarach podmiejskich są bardzo atrakcyjne dla potencjalnych nabywców.

 

Kupno domu usytuowanego poza centrum pozwala połączyć funkcjonalność życia w mieście z pragnieniem posiadania domku z ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy. Nowo powstające osiedla są lepiej zaprojektowane, posiadają wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta i innymi osiedlami.

 

W czasach pogoni za pieniędzmi, zmagania się z ciągłym brakiem czasu, coraz więcej ludzi decyduje się zamieszkać w miejscu, które pomoże im się wyciszyć i jednocześnie nie będzie wymagało rezygnacji z możliwości jakie oferuje miasto. Idealnym rozwiązaniem jest wtedy kupno domu na spokojnym podmiejskim osiedlu. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy segmenty mieszkalne wraz z przylegającymi do nich dużymi ogrodami. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo