23
01
2014
23 01.2014
Aktualności

Zalety posiadania własnego domu. Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, niezależnie od tego czy masz małą czy dużą rodzinę.

Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, niezależnie od tego czy masz małą czy dużą rodzinę. Jedną z nich jest posiadanie działki, której część możemy dowolnie wykorzystać do swoich potrzeb. Jeśli od zawsze marzyliśmy o własnym ogródku warzywnym, nic nie stoi na przeszkodzie w realizacji tego marzenia. Młodzi rodzice docenią możliwość urządzenia we własnym ogrodzie miejsca, w którym ich dzieci będą mogły się bezpiecznie bawić. W ofercie naszej firmy znajdują się działki o powierzchni od 287 m² do 519 m². Przestrzeń ta daje ogromne pole do popisu dla kreatywnych właścicieli.

 

Niewątpliwą zaletą własnego domu jest również odseparowanie od sąsiadów. W bloku ze wszystkich stron otaczają nas inni ludzie. Kupując dom wolnostojący lub w segmencie mieszkalnym zapewniamy sobie większą prywatność. Od kłopotliwych sąsiadów możemy odgrodzić się sadząc wzdłuż granicy działki krzewy ozdobne.

 

Decydując się na zakup domu na przedmieściach zapewniamy sobie spokój i ciszę, nie rezygnując przy tym z bliskiej obecności miasta.

 

Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą segmentów oraz domów bliźniaków znajdujących się na osiedlu „Szerokie” w zachodniej części Lublina.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo