17
02
2014
17 02.2014
Aktualności

Zmiany w zasadach przyznawania kredytów hipotecznych Początek roku przynosi istotne zmiany w zasadach przyznawania kredytów hipotecznych.

Początek roku przynosi istotne zmiany w zasadach przyznawania kredytów hipotecznych. Pierwszą z nich jest konieczność posiadania co najmniej 5% wkładu własnego. Instytucje finansowe chcą w ten sposób promować osoby, które są zaradne finansowo i posiadają predyspozycje do gromadzenia oszczędności.

 

Drugą istotną zmianą jest skrócenie maksymalnego okresu kredytowania z dotychczasowych nawet 50 lat do obecnych 35.


Pozytywną modyfikacją jest wydłużenie do 30 lat (wcześniej 25 lat) okresu przeliczania zdolności do spłaty kredytu w określonej wysokości. Dla kredytobiorcy oznacza to uzyskanie środków o wartości wyższej nawet o 10% w stosunku do kwoty naliczanej wg wcześniejszych założeń.

 

Kolejną nowością są przepisy związane z rządowym programem "Mieszkanie dla Młodych". Więcej na ten temat dowiecie się Państwo tutaj.


Liczne tegoroczne zmiany to efekt wejścia w życie znowelizowanej Rekomendacji S. 

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo