18
03
2014
18 03.2014
Aktualności

Stan deweloperski-definicja Podczas szukania nowego domu na pewno spotkamy się z wiadomością, że budynek zostanie oddany do użytku w stanie deweloperskim. Czym właściwie jest „stan deweloperski”?

Podczas szukania nowego domu na pewno spotkamy się z wiadomością, że budynek zostanie oddany do użytku w stanie deweloperskim. Czym właściwie jest „stan deweloperski”? Trudno o jednoznaczną definicję. Przyjmuje się, że za budynek w stanie deweloperskim uznaje się taką nieruchomość, która jest gotowa do sprzedaży, w momencie gdy wszystkie prace związane z jej budową zostały zakończone. Stan deweloperski obejmuje między innymi wykończenie zewnętrzne budynku – wykonanie ocieplenia, tynków, cokołów wokół domu i podbitki. Wewnątrz budynku natomiast powinny znajdować się wszelkie instalacje: elektryczna, wodno – kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania. Nieruchomość powinna zostać podłączona do wszystkich mediów, takich jak: prąd, gaz, woda, kanalizacja. W standardzie znajdują się również drzwi wejściowe i parapety wewnętrzne.


Zanim zdecydujemy się na zakup domu w stanie deweloperskim, warto zapoznać się z opisem technicznym budynku, który zawiera szczegółowy zakres robót wykończeniowych z wyszczególnieniem użytych materiałów. W trakcie budowy nieruchomości możemy też negocjować zmiany.


 W naszej ofercie „stan deweloperski” obejmuje dodatkowo instalacje: telewizyjną i alarmową wewnątrz budynku, a także ogrodzenie działki i wybrukowanie podjazdów do garaży, chodników i opasek wokół domu. 

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo