18
06
2014
18 06.2014
Aktualności

Nowa inwestycja w Dzielnicy Szerokie W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę.

W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450 m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę. 


Budowę drogi poprzedzą prace związane z systemem odwodnienia i budową zbiornika retencyjnego. Bez tej inwestycji woda spływałaby z nowej jezdni na położone obok prywatne posesje. Zbiornik ma być położony w pobliżu skrzyżowania ulic Siewierzan i Sławin. Nakłady na całość inwestycji wynoszą ponad 7 milionów złotych.


Możliwe też, że ratusz uzyska pieniądze na przebudowę 150 m odcinka ulicy Walecznych (od ulicy Berberysowej do ulicy Ponikwoda). Prace przy tym projekcie mają pochłonąć około 200 tysięcy złotych. W planach jest poszerzenie jezdni, wymiana nawierzchni i poprawa chodników.


Inwestycje znacząco poprawią życie mieszkańców i wpłyną na zwiększenie atrakcyjności osiedla. 

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo