18
07
2014
18 07.2014
Aktualności

Księgi wieczyste Według definicji księgi wieczyste to rejestr publiczny, który przedstawia stan prawny nieruchomości. Na jej podstawie możemy bezwzględnie ustalić, komu i jakie przysługują prawa do danej nieruchomości.

Według definicji księgi wieczyste to rejestr publiczny, który przedstawia stan prawny nieruchomości. Na jej podstawie możemy bezwzględnie ustalić, komu i jakie przysługują prawa do danej nieruchomości.


 Przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości warto skontrolować czy deweloper jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym gruntu, na którym stawia nieruchomość. W tym celu warto zajrzeć na stronę internetową https://ekw.ms.gov.pl/eukw/menu.do. Po wpisaniu numeru Księgi Wieczystej dostajemy informację zwrotną na temat właściciela gruntu. Dowiemy się też czy działka lub budynek nie są obarczone hipoteką. Wyjątkiem jest hipoteka zabezpieczająca spłatę kredytu. W momencie zawierania umowy należy dopilnować, aby deweloper przedstawił zaświadczenie z banku, w którym bank zobowiązuje się zwolnić z obciążeń kupowane mieszkanie. 


Dzięki wglądowi w księgi wieczyste mamy pewność, że kupujemy nieruchomość nieobciążoną długami. 

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo