31
10
2014
31 10.2014
Aktualności

Plan zagospodarowania Podzamcza Lublin jest miastem, które cały czas się rozwija i realizuje wiele projektów. Najnowszym z nich jest przebudowa Podzamcza w rejonie ulic Lubartowskiej, Ruskiej, Podzamcze i Alei Tysiąclecia. Do 24 października projekt zagospodarowania przestrzennego tej części miasta dostępny był w budynku Urzędu Miasta. Uwagi do dokumentu można składać do 7 listopada.

Lublin jest miastem, które cały czas się rozwija i realizuje wiele projektów. Najnowszym z nich jest przebudowa Podzamcza w rejonie ulic Lubartowskiej, Ruskiej, Podzamcze i Alei Tysiąclecia. Do 24 października projekt zagospodarowania przestrzennego tej części miasta dostępny był w budynku Urzędu Miasta. Uwagi do dokumentu można składać do 7 listopada.


Największą zmiana jaką przewiduje dokument jest obniżenie odcinka Alei Tysiąclecia i utworzenie nad nim płyty umożliwiającej przejście od pl. Zamkowego na tereny Podzamcza bez przechodzenia przez jezdnię. Planuje się też utworzenie nowej hali targowej i przeniesienie tam kupców handlujących obecnie na bazarze i w centrum Nova. W sąsiedztwie terenów zamkowych budowane jest również Centrum Handlowe Tarasy Zamkowe. 

wizualizacja Podzamcza

fot. kurierlubelski.pl

Ciekawym pomysłem jest możliwość zgłaszania swoich uwag co do planu zagospodarowania terenu pod Zamkiem. Daje to mieszkańcom możliwość wypowiedzenia się i czynnego uczestniczenia w zmianach jakie zachodzą w mieście. 


Lublin to miasto przyjazne swoim mieszkańcom. Dzięki szeregowi inwestycji może stać się jednym z lepszych miejsc do zamieszkania. Kupując nowy dom w Lublinie zyskujemy nie tylko swoje własne miejsce, ale te możliwość mieszkania w ciekawym i rozwijającym się mieście. 

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo