16
02
2015
16 02.2015
Aktualności

Łazienka w nowym domu Kupno wymarzonego, nowego domu jednorodzinnego to idealna możliwość zaaranżowania od podstaw przestrzeni mieszkalnej. Jeśli do tej pory mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu i nie mieliśmy zbyt dużego wpływu na jego wygląd, perspektywa urządzenia nowego domu wydaje się być bardzo kusząca.

Poprzednio pokazywaliśmy jak urządzić hol, kuchnię, salon oraz sypialnię, a dziś chcemy zaproponować kilka inspiracji dotyczących łazienki. W proponowanych przez nas domach na dole znajduje się pomieszczenie przeznaczone na WC o powierzchni ok. 2 mkw, na piętrze zaś zaprojektowano łazienkę o powierzchni od ok. 6 do 9 mkw (w zależności od mieszkania). 

lazienka

Łazienka na górze może pełnić funkcję pokoju kąpielowego, ponieważ znajduje się w sąsiedztwie sypialni. W zależności od naszych upodobań możemy zdecydować się na zamontowanie tam wanny, brodzika z prysznicem albo połączenia wanny i kabiny prysznicowej. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, jeśli rano lubimy wziąć szybki prysznic, a wieczorem odpocząć podczas kąpieli.

lazienka-z-wanna

Jeśli zależy nam na optycznym powiększeniu pomieszczenia zdecydujmy się na ustawienie luster, a w strategicznych miejscach zamontujmy oświetlenie. Nie zapominajmy też o szafce na ręczniki i kosmetyki, a także na środki czystości i detergenty. W łazience możemy również postawić pralkę. 

lazienka-z-lustrem

Ważne jest, żeby łazienka była spójna pod względem aranżacji z innymi pomieszczeniami w domu.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo