10
05
2015
10 05.2015
Aktualności

Ogrzewanie domu Kupując nowy dom stajemy przed dylematem jaki rodzaj ogrzewania wybrać. W przypadku domów jednorodzinnych możemy wybierać np. między kotłem gazowym jednofunkcyjnym i dwufunkcyjnym.

Jednofunkcyjny kocioł zasila instalację centralnego ogrzewania, a dwufunkcyjny dodatkowo przygotowuje wodę użytkową. Domy jednorodzinne znajdujące się przy ul. Goplan w Lublinie wyposażone są w piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody. Oznacza to, że będzie on wykorzystywany nie tylko do zasilania instalacji centralnego ogrzewania, ale również jako zbiornik wody użytkowej.

grzejnik-plytowy

Kocioł gazowy jednofunkcyjny jest dobrze wyposażony i zawiera w sobie elementy instalacji takie jak sterownik, zawór bezpieczeństwa, zawór przełączający. Do takiego kotła podłączany jest zasobnik – pojemnościowy podgrzewacz wody, który służy do przechowywania ciepłej wody użytkowej. W zależności od liczby mieszkańców i ilości łazienek należy dobrać odpowiednią pojemność zasobnika.

W skład instalacji centralnego ogrzewania oprócz wymienionego kotła wchodzą także grzejniki płytowe.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo