18
06
2015
18 06.2015
Aktualności

Wybieramy drzwi wewnętrzne Wybór drzwi wewnętrznych jest niemal tak samo ważny jak wybór mebli czy koloru ścian. W ostatnim czasie modne jest łączenie pomieszczeń, np.: kuchnia otwarta na salon. Do niektórych pomieszczeń jednak niezbędne są drzwi.

Drzwi przeszklone

Drzwi przeszklone całkowicie lub częściowo, świetnie sprawdzą się w salonie, jadalni czy pokoju dziennym. Nawet jeśli będą zamknięte nie będzie wyraźnej granicy między pomieszczeniami. Ciekawym rozwiązaniem jest również zamontowanie drzwi dwuskrzydłowych. Sprawdzą się m.in. między kuchnią a jadalnią. W zależności od potrzeb można będzie „łączyć” oba pomieszczenia lub je „dzielić”.

drzwi-dwuskrzydłowe

Drzwi pełne

Drzwi pełne lub posiadające niewielkie przeszklenie będą odpowiednie do pomieszczeń o charakterze bardziej intymnym, tj. do sypialni i łazienki. Takie rozwiązanie zapewni odpowiednią izolację, a także dyskrecję. Warto pomyśleć również o zamku w drzwiach prowadzących do łazienki czy toalety.

drzwi-pelne

Wybierając drzwi warto zastanowić się nad aranżacją pomieszczeń. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać skrzydła drzwiowe, które odznaczają się na tle ścian, np.: kolorem lub fakturą, albo wręcz wtapiają się w otoczenie. Modnym rozwiązaniem są drzwi wykonane z mlecznego szkła, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Drewniane lub drewnopodobne drzwi świetnie sprawdzą się w klasycznych aranżacjach.

 

Zwykle najpierw wybieramy rodzaj podłogi, potem wykańczamy ściany, a na końcu wstawiamy drzwi. Dobrze jest zadbać o to, żeby były one spójne z resztą mieszkania.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo