10
07
2015
10 07.2015
Aktualności

Aqua Lublin-wkrótce otwarcie W Lublinie powstaje coraz więcej ciekawych miejsc, w których można będzie spędzić czas wolny. Na niedawno oddanej do użytku Arenie Lublin coraz częściej organizowane są różne wydarzenia kulturalne i sportowe. Miasto Lublin wyszło również naprzeciw amatorom sportów wodnych i już we wrześniu będą oni mogli skorzystać z nowo wybudowanego kompleksu sportowego Aqua Lublin.

Budowa basenu olimpijskiego i kompleksu Aqua Lublin ma zakończyć się 31 lipca 2015 roku. Inwestycja składa się z trzech części – sportowej, w której znajduje się wyżej wspomniany 50 metrowy basen olimpijski z widownią na 2100 osób oraz części rekreacyjnej i towarzyszącej. Dla osób pragnących się zrelaksować przygotowano trzy baseny, łaźnie parowe, sauny oraz dwie zjeżdżalnie rurowe o długości odpowiednio 76 i 116 metrów. Wewnątrz kompleksu znajdziemy także ogród z wodospadem.

Aqua Park wnetrze

fot. lubsport.pl

Teren wokół Aqua Lublin również zostanie odpowiednio zagospodarowany. Na zewnątrz znajdą się całoroczne baseny, boisko do siatkówki plażowej i place zabaw dla najmłodszych.

Mieszkańcy nowych domów przy ulicy Goplan będą mogli bardzo łatwo i szybko dojechać w okolice nowego kompleksu. Tę trasę pokonają samochodem w około 12 – 15 minut.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo