28
07
2015
28 07.2015
Aktualności

Zmiany w projekcie deweloperskim Kupno nowego domu to inwestycja na lata. Każdy z nas ma jakąś wizję swojego idealnego domu i stara się ją zrealizować. Zakup domu od dewelopera jest dobrym wyborem dla osób, które nie mają czasu, chęci i wiedzy wystarczających na samodzielną budowę domu. Jak pogodzić wizję idealnego domu z projektem dewelopera? Zmieniać!

Deweloperzy coraz częściej udostępniają możliwość zmiany i dostosowania projektu do indywidualnych upodobań klienta. Na każdym etapie budowy można zgłaszać swoje sugestie dotyczące np.: przesunięcia ścian działowych, zamiany pomieszczeń, rozmieszczeniu centralnego ogrzewania, drzwi wewnętrznych, punktów oświetleniowych, włączników i gniazdek elektrycznych. Klient, który ma świadomość, że jego zdanie przy budowie domu jest brane pod uwagę, chętniej nawiązuje współpracę z takim deweloperem.

projekt

więcej zdjęć tutaj

Na etapie projektowania pomieszczeń warto uwzględnić gdzie staną sprzęty AGD w kuchni, w którym miejscu planujemy wannę lub prysznic i umywalkę w łazience. Dzięki temu będzie można odpowiednio położyć instalację elektryczną i wodno - kanalizacyjną.

Indywidualnie można też z deweloperem ustalić jakimi materiałami ma być wykończone każde pomieszczenie.

W projekcie nie można wprowadzać zmian dotyczących konstrukcji i elewacji domu. Po za tym wszelkie zmiany zależą od dogadania się z wykonawcą.

Nasza firma, mając na uwadze dobro swoich klientów dopuszcza możliwość zmian w projekcie już od pierwszych etapów realizacji osiedla domków jednorodzinnych.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo