23
09
2015
23 09.2015
Aktualności

Nowa inwestycja w Lublinie - Technic Park W ciągu ostatnich kilku lat w Lublinie powstało dużo nowych budynków - zarówno mieszkalnych, jak i handlowo - usługowych. Do tego grona dołączyła ostatnio inwestycja o nazwie Technic Park. Inwestorem projektu jest firma Centrum Zana Holding.

Technik Park zlokalizowany będzie przy ul. Dobrzańskiego 7 na osiedlu Felin. Według zapowiedzi inwestora, pierwsze dwa trzykondygnacyjne budynki zostaną ukończone w czerwcu przyszłego roku, a kolejne dwa we wrześniu 2016 roku.

Technic Park oferował będzie najemcom 16 tysięcy mkw powierzchni przeznaczonej na wynajem. Będą to powierzchnie biurowe o standardzie klasy A. Obecnie inwestor prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami. Na terenie inwestycji powstanie również parking samochodowy na 250 stanowisk.

wizualizacja

źródło: http://www.urbanity.pl

Do budynków Technic Park będą prowadziły nowe drogi, a także wyremontowany fragment ul. Dobrzańskiego.

Dzięki licznym inwestycjom Lublin z roku na rok staje się miastem coraz bardziej przyjemnym nie tylko dla mieszkańców, ale również dla firm i przedsiębiorstw.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo