08
10
2015
08 10.2015
Aktualności

Inwestycje drogowe w Dzielnicy Szerokie W ostatnim czasie przedstawiciele Rady Dzielnicy Szerokie spotkała się z Prezydentem Lublina p. Krzysztofem Żukiem, żeby omówić propozycje planu rozwoju Dzielnicy Szerokie na następnych 5 lat. Spotkanie zaowocowało potwierdzeniem przez Prezydenta inwestycji które mają być zrealizowane jeszcze w 2015 roku. Dodatkowo Prezydent weźmie pod uwagę przedstawione przez Radę pomysły, przy ustalaniu budżetu na lata następne.

Wśród inwestycji drogowych przyjętych do budżetu na 2015 rok, a więc niezagrożonych odłożeniem w czasie, są m.in.: budowa ulic św. Wojciecha, Wygon, Polan, Opolan i dokończenie budowy ulicy Sławin. Dodatkowo powinna się rozpocząć budowa ulicy Biskupińskiej na odcinku od ulicy Nałęczowskiej wraz z dwoma fragmentami ulicy Łużyczan. Mieszkańcy mogą też liczyć na budowę mostu na Czechówce i na przebudowę skrzyżowania ulic Nałęczowskiej, Sławin i Gnieźnieńskiej.

budowa-drogi

Wśród propozycji planów na następne 5 lat znalazło się między innymi przygotowanie dokumentacji budowy zespołu szkół składającego się z przedszkola i szkoły, a także boisk sportowych. Rada Dzielnicy przedstawiła także plan budowy domu kultury oraz rewitalizacji doliny rzeki Czechówki.

Rada Dzielnicy Szerokie prężnie działa na rzecz poprawy wyglądu i funkcjonalności dzielnicy Szerokie.

Powrót
BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2016 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo