Nasze realizacje

Budowa domów

Budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji jaką podejmujemy w swoim życiu. Przed podjęciem decyzji należy oszacować posiadany budżet i zastanowić się nad najbardziej korzystną opcją. W zależności od funduszy i czasu jakim dysponujemy możemy powierzyć zadanie jakim jest budowa domów deweloperowi lub też zająć się tym samodzielnie. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady.
 
Budowa domów Lublin Szerokie
 
Dom budowany przez dewelopera
Decydując się na kupno domu od dewelopera na pewno oszczędzamy czas, co jest bardzo dużą zaletą w przypadku osób pracujących, które nie mogą sobie pozwolić na samodzielne załatwianie formalności związanych z budową domu (Lublin zapewnia szeroki wybór ofert deweloperskich). W tym przypadku to deweloper jest odpowiedzialny za wszelkie formalności związane z budową domów w określonym miejscu. Kupujący zyskuje czas, który musiałby przeznaczyć na uzyskiwanie pozwoleń, wybieranie ekipy budowlanej, zakup materiałów i środków potrzebnych do budowy domu oraz wielu innych czynności.
 
Budowa domów Lublin Szerokie
Budowa domów przez dewelopera ma również tę zaletę, że są to domy budowane w jednym stylu, mające wspólną stylistykę i aranżację. Dzięki temu możemy mieszkać na ładnie zaprojektowanym osiedlu a nie wśród przypadkowych projektów. Wiele osób ceni sobie spójną i schludną aranżację nowo wybudowanych osiedli w Lublinie. W przypadku osób, które nie posiadają działki budowlanej lub nie mają preferencji co do lokalizacji budowanego domu, kupno domu od dewelopera może okazać się nawet tańsze niż w przypadku samodzielnego budowania. To co jest zaletą może również stać się wadą. Nie każdy chce mieszkać na osiedlu składającym się z identycznych lub bardzo podobnych domów. Często też zdarza się że projekty zaproponowane przez dewelopera nie odpowiadają naszym oczekiwaniom. Na szczęście deweloperzy w Lublinie coraz częściej wychodzą naprzeciw klientowi i w ramach budowy domów pozwalają na dokonanie
przeróbek w projekcie (na etapie planowania inwestycji) tak aby jak najbardziej trafić w gust klienta. Jeżeli zależy nam na konkretnej oferowanej przez dewelopera lokalizacji, ale projekt domu nie do końca nam odpowiada możemy starać się negocjować przeróbki. Wybierając nowy dom budowany przez dewelopera powinniśmy skupić się na tym jakie firma deweloperska posiada doświadczenie, które gwarantuje, że wieloletnia budowa domów. Lublin jest miastem, w którym można znaleźć wielu deweloperów, ale nie każdy może pochwalić się bogatym portfolio. Przed dokonaniem wyboru dobrze jest obejrzeć poprzednie inwestycje dewelopera i popytać mieszkańców czy są zadowoleni z procesu kupna domu od dewelopera.
 
Samodzielna budowa domu
Budowa domów to nie taka łatwa sprawa. Pierwszym punktem na jaki trzeba zwrócić uwagę jest posiadanie działki budowlanej. Jeżeli jej nie posiadamy, a zależy nam na konkretnej lokalizacji, może się okazać że cała inwestycja – kupno działki + wybudowanie na niej domu, może być zbyt dużym obciążeniem dla naszego budżetu. Jeżeli zdecydujemy się na samodzielne budowanie domu musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie zgromadzić całą dokumentację potrzebną do rozpoczęcia budowy. Samo zebranie dokumentacji, w zależności od tego jaką ilością czasu dysponujemy, może zająć od kilkudziesięciu dni do kilku miesięcy. Ważnym punktem jest też wybór projektu domu. Gotowy projekt kosztuje od 3 000 zł wzwyż w zależności od firmy projektującej. Za indywidualny projekt idealnie dostosowany do potrzeb klienta trzeba dodatkowo zapłacić. Kolejnym etapem jest wybór ekipy specjalizującej się w budowie domów. Nie łatwo znaleźć taką, która będzie posiadała odpowiednie doświadczenie a ponadto będzie dyspozycyjna i wywiąże się z zadania w wyznaczonym przez nas terminie. Pamiętajmy również ze samodzielnie musimy zadbać o zakup odpowiednich materiałów budowlanych przeznaczonych do budowania domów w najnowszych technologiach. Nie zawsze uda nam się zaoszczędzić na materiałach i właściwie nie warto tego robić.
 
Nowy dom budowany przez dewelopera
Wybór domu wybudowanego przez dewelopera to oszczędność czasu. Dla osób, które nie znają się na budowie domów, nie mają czasu i chęci zagłębiać się w tę dziedzinę, kupno gotowego domu to duże ułatwienie. Dla osób posiadających własną działkę budowlaną i znających się na budowie domów, samodzielna budowa – dbanie o każdy szczegół na każdym etapie, może okazać się fajnym i ciekawym doświadczeniem. Elektra P.T.U. sp. z o.o. bardzo chętnie udzieli wszelkich informacji na temat budowy swoich domów. Korzystna lokalizacja inwestycji w Lublinie sprawia, że domy są chętnie wybierane przez osoby ceniące sobie spokój przedmieść, ale jednocześnie nie chcące rezygnować z możliwości
szybkiego znalezienia się w centrum miasta.


Interesuje Cię nowy dom w Lublinie?

Skontaktuj się z nami:
Elektra Developer:

20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K,

tel.: +48815367232,
kom. +48661245425

 

« 1 2 »

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2018 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo