Sprzedaż domów 

Kupno nowego domu to decyzja poprzedzona dokładnymi przygotowaniami. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru i zakupu nowej nieruchomości? Jak rozmawiać z deweloperem? O czym powinny pamiętać osoby podpisujące umowy na nowe domy? Lublin odznacza się bogatą mapą nowych inwestycji - jak wybrać najlepszą dla nas lokalizację?

Nowy dom od dewelopera

Nowy dom to inwestycja, która będzie nam towarzyszyła przez lata. Zwykle wiąże się z wydaniem sporej sumy pieniędzy, dlatego tak nam zależy, żeby był to jak najlepszy wybór. Deweloperzy mają w swej ofercie mnóstwo nowych domów, zarówno tych już oddanych do użytku, jak i tych dopiero w fazie projektów czy na etapie budowy. W zależności od tego, jaki projekt wybierzemy, czas od momentu wyboru do wprowadzenia się może zająć od kilku do kilkunastu miesięcy. Trzeba brać pod uwagę to, że sprzedaż domów trwa zwykle dość długo.

Nowe domy Lublin


Otoczenie i sąsiedztwo

Nowe domy budowane są przeważnie w na przedmieściach. Wiąże się to oczywiście z dostępnością działek pod budowę. Deweloperzy przeważnie decydują się na budowę kilku lub nawet kilkunastu nowych domów, co w konsekwencji powoduje powstanie osobnego osiedla. Oczywiście ma to swoje niewątpliwe zalety. Osiedle jest spójne architektonicznie, posiada nowe lub przystosowane uliczki dojazdowe, oświetlenie i całą infrastrukturę towarzyszącą. Jeżeli chodzi o Lublin, nowe domy są coraz częściej stawiane w dzielnicach podmiejskich, które z roku na rok zyskują na wartości. Jedną z nich jest właśnie dzielnica Szerokie, w której położone są domy z naszej oferty.

Dobre połączenie z centrum Lublina, a także bogate zaplecze handlowe i usługowe to nie jedyne zalety tego miejsca. Na pewno przypadnie do gustu osobom, które szukają ciszy i spokoju, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygód mieszkania w mieście. To ważne, żeby otoczenie, w którym zdecydujemy się mieszkać, jak najbardziej nam odpowiadało. Ważny jest czas dojazdu do pracy lub szkoły, bliskość sklepów i budynków takich jak przedszkole czy sklep spożywczy. Warto też przejrzeć plany zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin i upewnić się, że w naszym sąsiedztwie za kilka lat nie powstaną uciążliwe nieruchomości lub ciągi komunikacyjne.

Rozmowa z deweloperem

Sprzedażą nowych domów zajmują się deweloperzy. To z nimi podpisuje się umowę deweloperską, w której określone są warunki umowy, sposób przekazania praw własności do nieruchomości i działki, a także wszelkie inne niezbędne informacje. Przed podpisaniem umowy deweloperskiej jest możliwość zapoznania się z prospektem informacyjnym. To taki dokument, który szczegółowo opisuje działalność dewelopera oraz zawiera wszelkie informacje na temat naszego nowego domu. Uzyskamy informacje na temat powierzchni, liczby pokoi, użytych do budowy materiałów i wielu innych. Jeżeli warunki będą nam odpowiadać, nic nie stoi na przeszkodzie w podpisaniu umowy.

 

Uwaga na pułapki

Przed odebraniem nowego domu należy dokładnie sprawdzić, czy wszystkie prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu zostały odpowiednio wykonane. Wszelkie usterki i nieścisłości należy od razu wyjaśnić z deweloperem. Nowe domy mają tę przewagę nad nieruchomościami z rynku wtórnego, że możemy (w miarę możliwości) dostosować projekt domu do naszych oczekiwań. Nie zawsze jest to jednak możliwe – nie wprowadzimy zmian, jeśli dom jest już w takcie budowy. Musimy więc dokładnie zapoznać się ze specyfikacją projektu, żeby później uniknąć nieporozumień.

Kupujemy nowy dom

Lublin w ostatnich latach przechodzi prawdziwą metamorfozę. Dzięki budowie nowych centrów handlowych i miejsc kultury stał się miastem, w którym wiele osób pragnie zamieszkać na stałe. Dla nich właśnie nasza firma buduje nowe domy w atrakcyjne lokalizacji.

Interesuje Cię nowy dom w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

« 1 2 »

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo