Nowe domy

Kupno nowego domu to decyzja poprzedzona dokładnymi przygotowaniami. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru i zakupu nowej nieruchomości? Jak rozmawiać z deweloperem? O czym powinny pamiętać osoby podpisujące umowy na nowe domy? Lublin odznacza się bogatą mapą nowych inwestycji - jak wybrać najlepszą dla nas lokalizację?

Nowy dom od dewelopera

Nowy dom to inwestycja, która będzie nam towarzyszyła przez lata. Zwykle wiąże się z wydaniem istotnej sumy pieniędzy, dlatego tak nam zależy, żeby był to jak najlepszy wybór. Deweloperzy mają w swej ofercie mnóstwo nowych domów, zarówno tych już oddanych do użytku, jak i tych dopiero w fazie projektów, czy na etapie budowy. W zależności od tego jaki projekt wybierzemy, czas od momentu wyboru do wprowadzenia się może zająć od kilku do kilkunastu miesięcy. Trzeba brać to pod uwagę.

Nowe domy Lublin


Otoczenie i sąsiedztwo

Nowe domy budowane są przeważnie w na przedmieściach. Wiąże się to oczywiście z dostępnością działek pod budowę. Deweloperzy przeważnie decydują się na budowę kilku lub nawet kilkunastu nowych domów, co w konsekwencji powoduje powstanie osobnego osiedla. Oczywiście ma to swoje niewątpliwe zalety. Osiedle jest spójne architektonicznie, posiada nowe lub przystosowane uliczki dojazdowe, oświetlenie i całą infrastrukturę towarzyszącą. Jeżeli chodzi o Lublin, nowe domy są coraz częściej stawiane w dzielnicach podmiejskich, które z roku na rok zyskują na wartości. Jedną z nich jest właśnie dzielnica Szerokie, w której położone są domy z naszej oferty.

Dobre połączenie z centrum Lublina, a także bogate zaplecze handlowe i usługowe to nie jedyne zalety tego miejsca. Na pewno przypadnie do gustu osobom, które szukają ciszy i spokoju, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygód mieszkania w mieście. To ważne, żeby otoczenie, w którym zdecydujemy się mieszkać, jak najbardziej nam odpowiadało. Ważny jest czas dojazdu do pracy lub szkoły, bliskość sklepów i budynków takich jak przedszkole czy sklep spożywczy. Warto też przejrzeć plany zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin i upewnić się, że w naszym sąsiedztwie za kilka lat nie powstaną uciążliwe nieruchomości lub ciągi komunikacyjne.

Rozmowa z deweloperem

Sprzedażą nowych domów zajmują się deweloperzy. To z nimi podpisuje się umowę deweloperską, w której określone są warunki umowy, sposób przekazania praw własności do nieruchomości i działki a także wszelkie inne niezbędne informacje. Przed podpisaniem umowy deweloperskiej, jest możliwość zapoznania się z prospektem informacyjnym. To taki dokument, który szczegółowo opisuje działalność dewelopera oraz zawiera wszelkie informacje na temat naszego nowego domu. Uzyskamy informacje na temat powierzchni, liczby pokoi, użytych do budowy materiałów i wielu innych. Jeżeli warunki będą nam odpowiadać nic nie stoi na przeszkodzie w podpisaniu umowy.

Uwaga na pułapki

Przed odebraniem nowego domu, należy dokładnie sprawdzić czy wszystkie prace zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu zostały odpowiednio wykonane. Wszelkie usterki i nieścisłości należy od razu wyjaśnić z deweloperem. Nowe domy mają tę przewagę nad nieruchomościami z rynku wtórnego, że możemy (w miarę możliwości) dostosować projekt domu do naszych oczekiwań. Nie zawsze jest to jednak możliwe – nie wprowadzimy zmian, jeśli dom jest już w takcie budowy. Musimy więc dokładnie zapoznać się ze specyfikacją projektu, żeby później uniknąć nieporozumień.

Kupujemy nowy dom

Lublin w ostatnich latach przechodzi prawdziwą metamorfozę. Dzięki budowie nowych centrów handlowych i miejsc kultury stał się miastem, w którym wiele osób pragnie zamieszkać na stałe. Dla nich właśnie nasza firma buduje nowe domy w atrakcyjne lokalizacji.

Interesuje Cię nowy dom w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

« 1 2 »

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo