11
09
2016
11 09.2016
Aktualności

Wykładziny dywanowe Wykładziny dywanowe nadają wnętrzu przytulny i domowy charakter. Świetnie sprawdzą się w sypialni, ale nadają się również do salonu czy pokoju dziecka. Zobaczcie czym kierować się przy wyborze wykładziny dywanowej.

Wykładzina dywanowa w pokojach

Sypialnia powinna być pomieszczeniem, w którym odpoczywamy i regenerujemy siły przed kolejnym dniem. Wybór wykładziny dywanowej do sypialni sprawi, że wnętrze zyska na przytulności. Ułożenie wykładziny w pokoju dziecięcym zapewni naszemu maluchowi wygodne i bezpieczne poruszanie się po pokoju. Dzieci podczas zabaw dużo czasu spędzają na podłodze, dlatego wybór wykładziny na podłogę będzie najbardziej optymalny. Wykładzinę można ułożyć na oryginalnym parkiecie i kiedy dziecko dorośnie, zdjąć ją i albo zastąpić nową – dopasowaną do aktualnych trendów, albo całkowicie z niej zrezygnować.
wykładzina dywanowafot: i.dobrzemieszkaj.pl/i/10/80/61/940/podloga-w-sypialni-wykladzina.jpg


Układanie wykładziny dywanowej

Ułożenie wykładziny dywanowej nie jest trudne. Istnieje kilka sposobów na jej układanie: klejenie, układanie na naciąg, mocowanie za pomocą taśmy dwustronnej lub zwykłe położenie. Najważniejszym punktem jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Powinno być suche, czyste, równe i bez pęknięć. Przed ostatecznym przymocowaniem wykładziny do podłoża powinno się odczekać kilka godzin. Wykładzina w tym czasie rozprostuje się i będzie można w miarę potrzeby ją przyciąć. W zależności od wielkości pomieszczenia całą powierzchnię wykładziny możemy przykleić do podłoża klejem lub (w przypadku mniejszych pomieszczeń) użyć dwustronnej taśmy.

Szeroki asortyment wykładzin dywanowych sprawia, że każdy klient znajdzie dla siebie najbardziej optymalne rozwiązanie.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo