Domy szeregowe

Domy szeregowe to sposób na połączenie zalet domu jednorodzinnego i mieszkania w bloku. Coraz częściej jadąc przed podmiejskie dzielnice, obserwujemy nowe osiedla domów szeregowych. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o miasto Lublin. Domy szeregowe zlokalizowane są na osiedlach, które wyróżniają się spójną architekturą i nowoczesnym designem. Czy warto kupić dom w mieście Lublin w zabudowie szeregowej? Jakie są zalety takiej inwestycji? Czy faktycznie nowoczesne „szeregówki” zapewniają wysoki poziom prywatności przy zachowaniu tak atrakcyjnych cen?

Wykorzystanie powierzchni działki w domach w mieście Lublin

Domy szeregowe są często budowane przez deweloperów, ponieważ takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni na działce. Dzięki temu, że domy szeregowe połączone są ze sobą dwoma ścianami, nie ma między nimi niewykorzystanej przestrzeni. Ogrody przeważnie usytuowane są z przodu i na tyłach domów. Domy w zabudowie szeregowej mogą być również połączone w części wspólnej garażami. Podobnie jak w przypadku bliźniaków, budowa „szeregówki” jest tańsza. Co za tym idzie, taki dom w mieście Lublin jest tańszy i bardziej dostępny dla większej części społeczeństwa

Domy szeregowe


Na etapie planowania i projektowania można nieznacznie ingerować w projekt, który przygotował deweloper. Dotyczy to zwykle ścianek działowych i innych rozwiązań konstrukcyjnych. Praktycznie jednak kupuje się gotowy projekt. To od architektów projektujących budynki będzie zależało czy pomieszczenia będą funkcjonalne i dobrze rozmieszczone. Dlatego właśnie tak ważne jest dokonanie właściwego wyboru, jeśli chodzi o usługi budowlane – nasze domki szeregowe s tworzone w taki sposób, by jak najlepiej służyć późniejszym mieszkańcom.

Obecność sąsiadów

W domach szeregowych sąsiadów mamy przeważnie po prawej i po lewej stronie. Jeśli nasze mieszkanie jest skrajnie położone, wtedy bezpośrednio mamy tylko jednego sąsiada. Dla jednych takie rozwiązanie jest zaletą, dla innych wadą. Domy szeregowe przypominają trochę mieszkanie w bloku, chociaż ilość posiadanych sąsiadów jest zdecydowanie mniejsza. Domy szeregowe mają tę przewagę nad mieszkaniami w blokach, że posiadają oddzielne wejście, garaż znajduje się bezpośrednio przy domu, no i mają ogródki. Dla osób, które lubią otaczać się sąsiadami i doceniają sąsiedzką pomoc oraz przyjaźnie, wybór domu szeregowego jest jak najbardziej prawidłowy.

Nasza firma oferuje również sprzedaż nowych domów w mieście Lublin. Domy szeregowe położone w spokojnej dzielnicy Lublina, co sprawia, że są one chętnie kupowane przez osoby, które mają dość życia w centrum miasta, cenią sobie ładne otoczenie i możliwość szybkiego dostania się do centrum. Ogromną zaletą lokalizacji jest również znakomity dojazd wszystkich ważnych punktów w mieście. Te szeregowce to idealny kompromis dla osób, którym za dnia zależy na pełnej mobilności, popołudniami zaś oraz w weekendy – na oderwaniu się od codziennych obowiązków i możliwości relaksu się w przyjaznym sobie otoczeniu.

Architektura i otoczenie

Osiedla domów w zabudowie szeregowej budowane są przeważnie w dzielnicach podmiejskich. Dzięki temu deweloperzy mogą spójnie zaaranżować otoczenie tych nieruchomości. Dbają o to, żeby nie tylko domy, ale również cała towarzysząca im infrastruktura wyglądała nienagannie. Dlatego decydując się na kupno domu w zabudowie szeregowej od dewelopera, możemy być pewni, że zamieszkamy w estetycznym i przyjemnym dla oka miejscu.

Kilka wad…

Domy w zabudowie szeregowej mają również kilka wad, m.in. wyżej wspomniane sąsiedztwo. Taka zabudowa nie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które bardzo cenią sobie prywatność i nie chcą mieć sąsiadów za ścianą. Domy szeregowe są właściwie skończonym projektem, nie można ich rozbudować ani przekształcić, co dla niektórych może być problemem.

Domy szeregowe Lublin

Nasze domy szeregowe cieszą się dużą popularnością, ze względu na dobrze rozplanowany układ pomieszczeń i korzystne położenie na mapie Lublina. Wybór domu szeregowego to odpowiednia inwestycja dla osób, które nie chcą całkowicie rezygnować z posiadania sąsiadów, pragną natomiast posiadać swój własny dom, z oddzielnym wejściem i ogródkiem. Dom w mieście Lublin to niepowtarzalna propozycja dla tych, którzy pragną cieszyć się nowoczesnymi wnętrzami oraz wygodą codziennego życia. Każda nasza realizacja została wykonana z użyciem wysokiej jakości materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Ponadto, kupując nowy dom w mieście Lublin, duże znaczenie ma jego atrakcyjna lokalizacja. Oferowane przez nas posiadłości znajdują się dogodnej odległości od centrum miasta, a jednocześnie są otoczone zielenią i cichymi uliczkami, co sprzyja relaksowi. 

Interesuje Cię nowy dom w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo