Budowa domów Lublin

Zamykasz oczy i wyobrażasz sobie jak miałby wyglądać Twój nowy dom... Zacisze, w którym spędzasz wesołe wieczory w rodzinnym gronie lub na wygodnej sofie relaksujesz się przy dobrej książce, muzyce, ciekawym filmie, w towarzystwie przyjaciół, bądź po prostu spędzasz czas tak, jak najbardziej lubisz. Ile jest w tym domu pokoi, jakie pełnią funkcje, gdzie jest sypialnia, salon, kuchnia, pokój dla dziecka, ile liczy pięter. Potem przychodzi czas na wybranie właściwego miejsca, spokojnej okolicy, pełnej zieleni, z przyjaźnie nastawionymi sąsiadami i z dobrze rozwiniętą bazą komunikacyjną.

 Budowa domów Lublin

My również jako deweloper, tak jak Państwo wyobrażaliśmy sobie swoje miejsce zamieszkania, gdzie moglibyśmy spędzić życie na każdym jego etapie, mając małe dzieci, robiąc karierę zawodową, aż po jesień życia. Właśnie w oparciu o powyższe założenia powstał projekt naszych budynków, inwestycji w Państwa marzenia, na ich podstawie wybraliśmy lokalizację oraz zadbaliśmy o solidność, dzięki temu budowa domów zmierza ku temu, by nasze domy stały się domami wielopokoleniowymi, w których Państwo możecie spędzić wiele pięknych chwil.
 

Budowa domów w Lublinie, jak i sprzedaż nowych segmentów jednorodzinnych, bliźniaczych oraz szeregowych to nasza specjalność. Kupując u nas nowy dom (Lublin, os. Szerokie) otrzymujesz gwarancją dobrze zainwestowanych pieniędzy.

 

Każda firma działająca na rynku nieruchomości, tak samo jak domy dla Państwa, musi być zbudowana na solidnych fundamentach. Powinna posiadać bogate doświadczenie, zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak również, aby zapewnić swoim Klientom pełne bezpieczeństwo inwestycji, mieć zdywersyfikowany portfel, dzięki dodatkowym źródłom finansowania działalności. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe " ELEKTRA" Sp. z. o. o. jako deweloper (Lublin, ul. Wojciechowska 7K) spełnia wszystkie powyższe wymagania. Na rynku lubelskim budową domów zajmujemy się od 1990 roku, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów, dobierając dla nich najlepsze, najwygodniejsze i w pełni funkcjonalne rozwiązania. Budowane przez ponad 20 lat doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości, pod każdym względem spełniające Państwa oczekiwania.

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo