Nowe domy w dzielnicy Lublin Szerokie

Z roku na rok Lublin ma coraz bogatszą ofertę nowych inwestycji mieszkaniowych. Decydując się na kupno nowego lokum, często stajemy przed dylematem – co wybrać? Czy zdecydować się na kupno domu czy mieszkania? A jeśli dom to jaki? Do wyboru mamy nowe domy w zabudowie jednorodzinnej, domy bliźniacze lub segmenty. Poniżej skupimy się na tych ostatnich i odpowiemy na pytanie, jakie kryteria wziąć pod uwagę podczas oglądania posiadłości przeznaczonych na sprzedaż.

Domy w dzielnicy Szerokie – dla kogo są przeznaczone?

Decydując się na kupno domu szeregowego, musimy liczyć się z tym, że będziemy posiadać sąsiadów. Czy to źle? Zależy dla kogo. Są osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez sąsiadów, czują się bezpieczniej, wiedząc, że ktoś jest w pobliżu. Tego typu posiadłość jest też mniej narażona na włamania niż dom jednorodzinny. Sąsiedzi za ścianą mogą być dla złodzieja czynnikiem zniechęcającym zaglądanie do naszego domu. Nowe domy w dz. Szerokie to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wokół siebie znajome twarze i nie interesuje ich mieszkanie na totalnym odludziu. Owszem, tego rodzaju osiedla powstają również na obrzeżach miast, jednak z pewnością są gwarantem braku samotności. Domy w dz. Lublin Szerokie to także dobra opcja dla rodzin z dziećmi, na co dzień zapewniają bowiem dzieciakom towarzystwo rówieśników. Na pewno spodobają się więc wielbicielom sąsiedzkich spotkań oraz rodzinnej atmosfery.

Nowe segmenty Lublin


Nowe segmenty w Lublinie – lepiej wybrać skrajny czy środkowy?

Każdy wybór ma swoje wady i zalety. Segmenty skrajne z reguły, choć nie zawsze, posiadają większą przestrzeń wokół domu. Przemawia za nimi również fakt, że będziemy posiadać tylko jednego bezpośredniego sąsiada, a co za tym idzie, będziemy mniej narażeni na hałasy zza ściany. Mają one jednak tę wadę, że do ich ogrzania możemy potrzebować większej ilości energii cieplnej niż w przypadku wariantów środkowych. Domy szeregowe środkowe ze względu na swoje położenie są przeważnie cieplejsze, ponieważ przylegają do sąsiednich mieszkań. Niezależnie od tego, który wybierzemy, należy szczególną uwagę zwrócić na ściany łączące. Powinny być odpowiednio zaizolowane, tak aby mieszkańcy jak najmniej odczuwali obecność sąsiadów za ścianą. Dotyczy to w największej mierze hałasu.

Własne miejsce w Lublinie? Nowy domy w dzielnicy Szerokie

Nowe domy szeregowe łączą w sobie zalety domów jednorodzinnych i mieszkań w bloku. Obecność sąsiadów nie jest uciążliwa, ponieważ każdy z nich posiada oddzielne, niekrępujące wejście, a poszczególne części przeważnie oddzielone są płotem. Wszyscy właściciele mają też własny ogródek, który można zaaranżować według naszych upodobań i potrzeb. Nowe budynki usytuowane są w dzielnicach podmiejskich, które mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową i handlową. Tak jest również w przypadku domów oferowanych przez naszą firmę w mieście Lublin. Nieruchomości położone są w dzielnicy Szerokie, która od jakiegoś czasu prężnie się rozwija. Jej zaletą jest dobre połączenie z centrum miasta, a także położone w jej obrębie obiekty, takie jak sklepy spożywcze i wielobranżowe, przedszkole, plac zabaw. Wszystko to czyni okolicę atrakcyjną i zachęca do kupna domów w Lublinie w dzielnicy Szerokie.

Gotowe projekty nowych domów – Lublin Szerokie

W przypadku kupna nowego domu szeregowego mamy do czynienia praktycznie z gotowym projektem. Niekiedy można go nieznacznie zmienić w porozumieniu z deweloperem, ale trzeba przygotować się na to, że będzie wyglądał bardzo podobnie do innych. Z jednej strony można to traktować jako zaletę. Spójne i odpowiednio zaaranżowane otoczenie wygląda lepiej niż kilkanaście przypadkowych nieruchomości postawionych obok siebie. Jeśli chodzi o tego typu gotowe domy na sprzedaż, Lublin z dzielnicą Szerokie słynie z nich najbardziej. Przeważa tam zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna i szeregowa, wobec tego to doskonała lokalizacja na osiedlenie się. Ponadto domy “szeregówki” są świetną alternatywą dla standardowych bloków i wieżowców w dz. Szerokie w Lublinie. Zapewniają mieszkańcom dużo prywatności i przestrzeni do życia oraz posiadają własny dostęp do terenów zielonych.

Nowoczesne szeregówki w Lublinie od dewelopera

Podsumowując, domy w zabudowie szeregowej polecane są osobom, które cenią sobie bliskość sąsiadów, a jednocześnie chcą mieć więcej swobody i prywatności, której nie mogą uzyskać mieszkając w bloku. Wybór konkretnej posiadłości jest sprawą indywidualną, w zależności od tego, na czym nam bardziej zależy. Jaka jest, według nas, najlepsza lokalizacja na domy na sprzedaż? Lublin Szerokie to spokojna dzielnica właśnie z takimi szeregowcami, która cieszy się renomą i dużą popularnością. Nie bez powodu właśnie tam tak często realizujemy projekty. Oferujemy domy na sprzedaż w lokalizacji Lublin Szerokie, które z łatwością można dostosować do swoich potrzeb i upodobań. Są doskonałą inwestycją na przyszłość.

Interesuje Cię nowy segment w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo