Nowe segmenty i domy w dzielnicy Lublin Szerokie

Z roku na rok Lublin ma coraz bogatszą ofertę nowych inwestycji mieszkaniowych. Decydując się na kupno nowego lokum, często stajemy przed dylematem – co wybrać? Czy zdecydować się na kupno domu czy mieszkania? A jeśli dom to jaki? Do wyboru mamy nowe domu w zabudowie jednorodzinnej, domy bliźniacze lub tzw. nowe segmenty, czyli domy w zabudowie szeregowej. Poniżej skupimy się na tych ostatnich i odpowiemy na pytanie, jakie kryteria wziąć pod uwagę podczas oglądania segmentów przeznaczonych na sprzedaż.

Domy w dzielnicy Szerokie – dla kogo są przeznaczone?

Decydując się na kupno segmentu, musimy liczyć się z tym, że będziemy posiadać sąsiadów. W zależności od wybranego segmentu będziemy mieć na pewno jedną lub dwie rodziny bezpośrednio obok. Czy to źle? Zależy dla kogo. Są osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez sąsiadów, czują się bezpieczniej, wiedząc, że ktoś jest w pobliżu. Segment jest też mniej narażony na włamania niż dom jednorodzinny. Sąsiedzi za ścianą mogą być dla złodzieja czynnikiem zniechęcającym zaglądanie do naszego domu. Nowe domy w dz. Szerokie to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wokół siebie znajome twarze i nie interesuje ich mieszkanie na totalnym odludziu. Owszem, tego rodzaju osiedla powstają również na obrzeżach miast, jednak z pewnością są gwarantem braku samotności. Domy w dz. Lublin Szerokie to także dobra opcja dla rodzin z dziećmi, na co dzień zapewniają bowiem dzieciakom towarzystwo rówieśników. Na pewno spodobają się więc wielbicielom sąsiedzkich spotkań oraz rodzinnej atmosfery.

Nowe segmenty Lublin


Segment skrajny czy środkowy?

Każdy wybór ma swoje wady i zalety. Segmenty skrajne z reguły, choć nie zawsze, posiadają większą przestrzeń wokół domu. Zdarza się również, że sam segment skrajny ma większą powierzchnię niż segmenty środkowe – może mieć większe lub więcej pomieszczeń. Za segmentem skrajnym przemawia również fakt, że będziemy posiadać tylko jednego bezpośredniego sąsiada, a co za tym idzie, będziemy mniej narażeni na hałasy zza ściany. Segmenty skraje mają tę wadę, że do ich ogrzania możemy potrzebować większej ilości energii cieplnej niż w przypadku segmentów środkowych. Segmenty środkowe ze względu na swoje położenie są przeważnie cieplejsze, ponieważ przylegają do sąsiednich mieszkań. Niezależnie od tego, który segment wybierzemy, należy szczególną uwagę zwrócić na ściany łączące segmenty. Powinny być odpowiednio zaizolowane, tak aby mieszkańcy jak najmniej odczuwali obecność sąsiadów za ścianą. Dotyczy to w największej mierze hałasu.

Własne miejsce w Lublinie? Nowy domy w dzielnicy Szerokie

Nowe segmenty łączą w sobie zalety domów jednorodzinnych i mieszkań w bloku. Obecność sąsiadów nie jest uciążliwa, ponieważ każdy segment posiada oddzielne, niekrępujące wejście, a poszczególne części przeważnie oddzielone są płotem. Każdy segment posiada również własny ogródek, który możemy zaaranżować według naszych upodobań i potrzeb. Jednocześnie nie mamy poczucia wyalienowania, jak to czasem bywa w przypadku domów jednorodzinnych położonych z dala od sąsiadów. Nowe segmenty budowane są w dzielnicach podmiejskich, które mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową i handlową. Tak jest również w przypadku domów oferowanych przez naszą firmę w mieście Lublin. Nowe segmenty położone są w dzielnicy Szerokie, która od jakiegoś czasu prężnie się rozwija. Jej zaletą jest dobre połączenie z centrum miasta, a także położone w jej obrębie obiekty, takie jak sklepy spożywcze i wielobranżowe, przedszkole, plac zabaw. Wszystko to czyni okolicę atrakcyjną i zachęca do kupna segmentów w Lublinie w dzielnicy Szerokie.

Gotowe projekty nowych domów – Lublin Szerokie

W przypadku kupna nowego segmentu mamy do czynienia praktycznie z gotowym projektem. Niekiedy można go nieznacznie zmienić w porozumieniu z deweloperem, ale trzeba przygotować się na to, że nasz dom będzie wyglądał bardzo podobnie do innych segmentów. Z jednej strony można to traktować jako zaletę. Spójne i odpowiednio zaaranżowane otoczenie wygląda lepiej niż kilkanaście przypadkowych nieruchomości postawionych obok siebie. Jeśli chodzi o tego typu gotowe domy na sprzedaż, Lublin z dzielnicą Szerokie słynie z nich najbardziej. Przeważa tam zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna i szeregowa, wobec tego to doskonała lokalizacja na osiedlenie się. Ponadto domy “szeregówki” są świetną alternatywą dla standardowych bloków i wieżowców w dz. Szerokie w Lublinie. Zapewniają mieszkańcom dużo prywatności i przestrzeni do życia oraz posiadają własny dostęp do terenów zielonych.

Nowoczesne segmenty w Lublinie od dewelopera

Podsumowując, segmenty, czyli domy w zabudowie szeregowej polecane są osobom, które cenią sobie bliskość sąsiadów, a jednocześnie chcą mieć więcej swobody i prywatności, której nie mogą uzyskać mieszkając w bloku. Wybór segmentu jest sprawą indywidualną, w zależności od tego, na czym nam bardziej zależy. Jaka jest, według nas, najlepsza lokalizacja na segmentowe domy na sprzedaż? Lublin Szerokie to spokojna dzielnica właśnie z takimi szeregowcami, która cieszy się renomą i dużą popularnością. Nie bez powodu właśnie tam tak często realizujemy projekty. Oferujemy domy na sprzedaż w lokalizacji Lublin Szerokie, które z łatwością można dostosować do swoich potrzeb i upodobań. Są doskonałą inwestycją na przyszłość.

Interesuje Cię nowy segment w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo