Domy jednorodzinne Lublin

Dokładne rozeznanie rynku pierwotnego to gwarancja, że dokonamy trafnego wyboru i zakupimy spełniającą nasze oczekiwania nieruchomość. Lublin odznacza się bogatą ofertą dotyczącą sprzedaży nowych domów jednorodzinnych prosto od dewelopera. Na co zwrócić uwagę przed zakupem i jak wybrać odpowiedni dom jednorodzinny?

Określenie budżetu to podstawa

Nieruchomości są niewątpliwie opłacalną, choć niemałą inwestycją. Domy jednorodzinne w Lublinie, w zależności od dzielnicy, powierzchni, użytych materiałów i projektu mają bardzo różne ceny. Pierwszym etapem podczas szukania odpowiedniego domu jest określenie posiadanego budżetu. Warto też rozeznać się w bankach i zasięgnąć porady na tematy związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Warto przemyśleć wszystkie „za i przeciw”.

Domy jednorodzinne


Wybór lokalizacji jest równie ważny

Osiedla domów jednorodzinnych budowane są przeważnie w dzielnicach podmiejskich. Osoby, które chcą uciec od zgiełku centrum znajdą tu ciszę i spokój. Jednocześnie nie muszą rezygnować z udogodnień, jakie daje mieszkanie w mieście. Domy jednorodzinne znajdujące się w naszej ofercie zlokalizowane są w prężnie rozwijającej się części Lublina – Dzielnicy Szerokie. Możemy z niej łatwo i szybko dostać się do każdej części miasta. Nowe domy jednorodzinne na osiedlach budowanych przez dewelopera mają też tę zaletę, że są spójne z otoczeniem, nie ma wrażenia chaosu i przypadkowości. Ważne jest również sąsiedztwo. Sprawdźmy, czy w pobliżu wybranych nieruchomości znajdują się sklepy, poczta, apteka, przedszkole, plac zabaw. Dobrze też, jeśli na osiedlu lub w jego okolicy znajduje się przychodnia lekarza rodzinnego oraz weterynaryjna.

Kolejny krok – wybór projektu


Deweloperzy, budując nowe osiedla w Lublinie, przeważnie decydują się na kilka rozwiązań: domy jednorodzinne, bliźniacze i w zabudowie szeregowej. To od nas zależy, który projekt wybierzemy. Za budynkiem jednorodzinnym przemawia fakt, że cały obiekt i działka, na której się znajduje, należy do nas. Ponadto daje on poczucie niezależności. Na etapie wyboru projektu domu można negocjować z deweloperem poprawki w projekcie, tak aby jak najlepiej dostosować przyszłą nieruchomość do swoich potrzeb. Marzysz o własnych czterech kątach? Proponowane przez nas posiadłości spełnią Twoje wszelkie oczekiwania.

Jakie kwestie poruszyć podczas rozmowy z deweloperem?

Jeśli udało nam się znaleźć odpowiednią lokalizację i nabrać pewności co do rodzaju domu, w jakim chcemy mieszkać, kolejnym etapem jest rozmowa z deweloperem. Warto się do niej odpowiednio przygotować, spisać pytania i wątpliwości, które chce się podczas niej poruszyć. Dzięki ustawie deweloperskiej kupujący jest bardziej chroniony podczas zawierania transakcji. Podczas spotkania dobrze jest poprosić o wydanie prospektu informacyjnego dotyczącego inwestycji. Z tego dokumentu można dowiedzieć się wszystkiego na temat działalności dewelopera, warunków zagospodarowania działki i najbliższego sąsiedztwa. W prospekcie znajdują się również informacje dotyczące prawa własności do działki, na której budowane są nowe domy jednorodzinne. W szczegółowej części dokumentu zawarte są dane dotyczące konkretnego domu: wielkość działki, powierzchnia i rozkład poszczególnych pomieszczeń, materiały, których użyto do budowy, rodzaje zamontowanych instalacji oraz inne niezbędne informacje. Dzięki temu uzyskamy jasny obraz sytuacji.

Szeroki wybór domów jednorodzinnych w Lublinie

W zakresie nieruchomości każde duże miasto rządzi się swoimi zasadami. Kupno domu na rynku pierwotnym w Lublinie to niełatwa sprawa, ale nie niemożliwa. Warto zapoznać się z ofertą naszych domów jednorodzinnych. Lublin jest miastem prężnie rozwijającym się. Taki zakup staje się więc coraz bardziej opłacalny. Domy jednorodzinne w Lublinie są nie tylko doskonałym rozwiązaniem dla rodzin poszukujących komfortu i przestrzeni, ale również stanowią inwestycję na przyszłość. Nasz deweloper oferuje szeroki wybór posiadłości dopasowanych do różnych preferencji i potrzeb. Chcąc przenieść się na „własne cztery kąty”, warto zaufać profesjonalistom, którzy od lat budują piękne i funkcjonalne obiekty mieszkalne. Lublin to spokojne miasto idealne do osiedlenia się na stałe. Ponadto nasze projekty uwzględniają najnowsze trendy architektoniczne, zapewniając nowoczesne rozwiązania i wygodę codziennego życia. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że wszystkie oferowane przez nas domy są też solidne i bezpieczne. Nie zwlekaj dłużej – zachęcamy do kontaktu.

Interesuje Cię nowy dom w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo