Domy jednorodzinne

Dokładne rozeznanie rynku pierwotnego to gwarancja, że dokonamy trafnego wyboru i zakupimy spełniający nasze oczekiwania nowy dom jednorodzinny. Lublin odznacza się bogatą ofertą dotyczącą sprzedaży nowych domów jednorodzinnych prosto od dewelopera. Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Jakich dokumentów żądać od dewelopera i jak wybrać odpowiedni dom jednorodzinny?

Określenie budżetu

Nieruchomości są niewątpliwie opłacalną, choć niemałą inwestycją. Domy jednorodzinne w zależności od lokalizacji, powierzchni, użytych materiałów i projektu mają bardzo różne ceny. Pierwszym etapem podczas szukania odpowiedniego domu jest określenie posiadanego budżetu. Warto też rozeznać się w bankach i zasięgnąć porady na tematy związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego na wymarzony nowy dom. Nie warto wybierać najtańszej oferty – niska cena może świadczyć o użyciu przez dewelopera tańszych materiałów i korzystania z przestarzałych technologii. Tańsze domy w Lublinie mogą okazać się droższe w późniejszej eksploatacji lub wymagać kosztownych przeróbek i remontów. Warto więc przemyśleć wszystkie “za i przeciw”.

Domy jednorodzinne


Wybór lokalizacji

Osiedla domów jednorodzinnych budowane są przeważnie w dzielnicach podmiejskich miast. Ma to wiele zalet. Osoby, które chcą uciec od zgiełku centrum znajdą tu ciszę i spokój. Jednocześnie nie muszą rezygnować z udogodnień jakie daje mieszkanie w mieście Lublin. Domy jednorodzinne znajdujące się w naszej ofercie zlokalizowane są w prężnie rozwijającej się części Lublina – Dzielnicy Szerokie. Z jednej strony mamy ciszę i spokój jaką zapewnia lokalizacja w podmiejskiej dzielnicy, a z drugiej możemy łatwo i szybko dostać się do każdej części Lublina. Nowe domy jednorodzinne na osiedlach budowanych przez dewelopera mają też tą zaletę, że są spójne z otoczeniem, nie ma wrażenia chaosu i przypadkowości. Podczas wyboru odpowiedniej lokalizacji musimy obliczyć ile czasu zajmie nam podróż z nowego miejsca zamieszkania do naszego miejsca pracy albo szkoły naszych dzieci. Ważne jest też sąsiedztwo. Sprawdźmy czy w pobliżu domu znajdują się sklepy, poczta, apteka, przedszkole, plac zabaw. Dobrze też jeśli na osiedlu lub w jego sąsiedztwie znajduje się przychodnia lekarza rodzinnego i, jeśli posiadamy zwierzęta, przychodnia weterynaryjna.

Wybór projektu

Deweloperzy budując osiedla nowych domów  w Lublinie przeważnie decydują się na kilka rozwiązań: domy jednorodzinne, domy bliźniacze i domy w zabudowie szeregowej. To od nas zależy który projekt i dom wybierzemy. Za wyborem domu jednorodzinnego przemawia fakt, że cały dom i działka na której się znajduje należy do nas. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie przepadają za posiadaniem sąsiadów w bliskim otoczeniu. Dom jednorodzinny daje też poczucie niezależności. Na etapie wyboru projektu domu można negocjować z deweloperem poprawki w projekcie, tak aby jak najlepiej dostosować przyszły dom do swoich potrzeb.

Rozmowa z deweloperem

Jeśli udało nam się znaleźć odpowiednią lokalizację i nabrać pewności co do rodzaju domu w jakim chcemy mieszkać, kolejnym etapem jest rozmowa z deweloperem. Warto przygotować się do takiej rozmowy, spisać na kartce pytania i wątpliwości, które chce się podczas niej poruszyć. Dzięki ustawie deweloperskiej kupujący jest bardziej chroniony podczas zawierania transakcji z deweloperem. Podczas rozmowy dobrze jest poprosić o wydanie prospektu informacyjnego dotyczącego inwestycji. Z tego dokumentu można dowiedzieć się wszystkiego na temat działalności dewelopera, jego wcześniejszych inwestycji, warunków zagospodarowania działki i najbliższego sąsiedztwa. W prospekcie znajdują się również informacje dotyczące prawa własności do działki, na której budowane są nowe domy jednorodzinne. W szczegółowej części dokumentu zawarte są wszelkie informacje dotyczące konkretnego domu: wielkość pojedynczej działki, powierzchnia domu i poszczególnych pomieszczeń, materiały których użyto do budowy, technologie, rodzaje instalacji zainstalowanych w domu oraz wszelkie inne niezbędne informacje. Dzięki temu uzyskamy jasny obraz sytuacji.

Lublin: domy jednorodzinne

W zakresie nieruchomości każde dużo miasto rządzi się swoimi zasadami. Kupno domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym w Lublinie to niełatwa sprawa, ale nie niemożliwa. Warto zapoznać się z ofertą naszych domów jednorodzinnych. Lublin jest miastem prężnie rozwijającym się. Taki zakup staje się więc coraz bardziej opłacalny. Domy jednorodzinne w Lublinie są nie tylko doskonałym rozwiązaniem dla rodzin poszukujących komfortu i przestrzeni, ale również stanowią inwestycję na przyszłość. Nasz deweloper oferuje szeroki wybór domów dopasowanych do różnych preferencji i potrzeb. Chcąc przenieść się na “własne cztery kąty”, warto zaufać profesjonalistom, którzy od lat budują piękne i funkcjonalne domy. Lublin to spokojne miasto idealne do osiedlenia się na stałe. Ponadto nasze projekty uwzględniają najnowsze trendy architektoniczne, zapewniając nowoczesne rozwiązania i wygodę codziennego życia. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że wszystkie oferowane przez nas domy w Lublinie są też solidne i bezpieczne. Nie zwlekaj dłużej – zachęcamy do kontaktu

Interesuje Cię nowy dom w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo