Sprzedaż domów Lublin

 

Kupno nowego domu to zwykle jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu, dlatego powinna być poprzedzona bardzo dokładnymi przygotowaniami. Na co jednak zwrócić uwagę podczas wyboru oraz zakupu nowej nieruchomości? Jak rozmawiać i negocjować z deweloperem? O czym powinny pamiętać osoby podpisujące umowy na nowe nieruchomości? Lublin odznacza się bogatą mapą nowych inwestycji – jak wybrać najlepszą lokalizację? Poniżej staramy się odpowiedzieć na większość pytań, jakie zadają sobie zwykle klienci, którym oferujemy sprzedaż domów. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie wybrać odpowiednią dla siebie nieruchomość. Sprzedaż domów w Lublinie to nasza specjalność. Znamy więc wszystkie szczegóły i niuanse związane z tym procesem.
 

Nowy dom od dewelopera

 
Nowy dom to inwestycja, która będzie nam towarzyszyła przez lata. Zwykle wiąże się z wydaniem sporej sumy pieniędzy, dlatego tak nam zależy, żeby był to jak najlepszy wybór. Deweloperzy mają w swej ofercie mnóstwo nowych domów, zarówno tych już oddanych do użytku, jak i tych będących dopiero w fazie projektów czy na etapie budowy. W zależności od tego, jaki projekt wybierzemy, czas od momentu wyboru do wprowadzenia się może zająć od kilku do kilkunastu miesięcy. Trzeba brać pod uwagę to, że sprzedaż domów w Lublinie trwa zwykle dość długo. Związane jest to z wieloma dokumentami oraz czasem trwania budowy, który uzależniony jest od wielkości oraz skomplikowania projektu. Prowadzona przez nas sprzedaż domów w Lublinie jest rzetelna oraz opłacalna. Jakość idzie w parze z ceną.
 

Nowe domy Lublin

Otoczenie i sąsiedztwo

Nowe domy budowane są przeważnie na przedmieściach, co wiąże się oczywiście z dostępnością działek pod budowę. Deweloperzy przeważnie decydują się na postawienie kilku lub nawet kilkunastu nowych domów, co powoduje powstanie osobnego osiedla. Oczywiście ma to swoje niewątpliwe zalety. Osiedle jest spójne architektonicznie, posiada nowe lub przystosowane uliczki dojazdowe, oświetlenie i całą infrastrukturę towarzyszącą. Jeżeli chodzi o Lublin, domy są coraz częściej stawiane w dzielnicach podmiejskich, które z roku na rok zyskują na wartości. Jedną z nich jest właśnie dzielnica Szerokie, w której położone są domy z naszej oferty.
 
Dobre połączenie z centrum Lublina, a także bogate zaplecze handlowe i usługowe to nie jedyne zalety tego miejsca. Na pewno przypadnie ono do gustu osobom, które szukają ciszy i spokoju, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygód miejskich. To ważne, żeby otoczenie, w którym zdecydujemy się mieszkać, jak najbardziej nam odpowiadało. Co najbardziej interesuje klientów, jeśli chodzi o sprzedaż domów? Lublin to duże miasto, wobec tego ważny jest czas dojazdu do pracy lub szkoły, bliskość sklepów i budynków, takich jak przedszkole czy sklep spożywczy. Warto też przejrzeć plany zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin i upewnić się, że w naszym sąsiedztwie za kilka lat nie powstaną uciążliwe nieruchomości lub ciągi komunikacyjne.
 

Rozmowa z deweloperem

Sprzedażą nowych domów zajmują się deweloperzy. To z nimi podpisuje się umowę deweloperską, w której określone są warunki kupna, sposób przekazania praw własności do nieruchomości i działki, a także wszelkie inne niezbędne informacje. Przed podpisaniem takiej umowy jest możliwość zapoznania się z prospektem informacyjnym. To dokument, który szczegółowo opisuje działalność dewelopera oraz zawiera wszelkie informacje na temat nowego domu. Uzyskuje się w ten sposób informacje na temat powierzchni, liczby pokoi, użytych do budowy materiałów i wielu innych. Jeżeli warunki będą odpowiednie, nic nie stoi na przeszkodzie w podpisaniu umowy 
 

Uwaga na pułapki

Przed odebraniem nowego domu należy dokładnie sprawdzić, czy wszystkie prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz niego zostały odpowiednio wykonane. Wszelkie usterki i nieścisłości należy od razu wyjaśnić z deweloperem. Nowe domy mają tę przewagę nad nieruchomościami z rynku wtórnego, że możemy (w miarę możliwości) dostosować projekt domu do naszych oczekiwań. Nie zawsze jest to jednak możliwe – nie wprowadzimy zmian, jeśli dom jest już w takcie budowy. Musimy więc dokładnie zapoznać się ze specyfikacją projektu, żeby później uniknąć nieporozumień. 

Kupujemy nowy dom

Lublin w ostatnich latach przechodzi prawdziwą metamorfozę. Dzięki budowie nowych centrów handlowych i miejsc kultury stał się miastem, w którym wiele osób pragnie zamieszkać na stałe. Dla nich właśnie nasza firma buduje nowe domy w atrakcyjne lokalizacji. 

Interesuje Cię nowy dom w Lublinie? Skontaktuj się z nami:

Elektra Deweloper: 20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K, tel.: +48815367232, kom. +48661245425

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo