Zdjęcie przedstawia nowoczesne szeregowe domy z osobami spacerującymi oraz zaparkowanym niebieskim samochodem.

 

Grafika z napisem Wybierz swój dom

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej przy ul. Siewierzan
 
Opis
Opis inwestycji
 Przedstawiamy piętrowe, przestronne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. SIEWIERZAN w Lublinie. Każdy z domów jednorodzinnych, razem z komfortowym, jednostanowiskowym garażem, ma od 139 do 153 m2 powierzchni. Ponadto, każdy dom posiada obszerną, indywidualną działkę o powierzchni do 280 m2.
 
Środowisko
 
Dbałość o środowisko
Dzięki użyciu wysokiej klasy materiałów izolacyjnych, trzyszybowych okien oraz rozwiązań projektowych umożliwiających maksymalne wykorzystanie promieniowania słonecznego poprzez odpowiednie usytuowanie budynków względem stron świata, zapotrzebowanie domów na energię zostanie zoptymalizowane.
 
 
Architektura
 
Nowoczesna architektura
Projekt domów czerpie inspirację z nowoczesnej architektury. Prosta, minimalistyczna forma nawiązująca do tradycyjnego budownictwa nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także ponadczasowo staranne rozmieszczenie pomieszczeń i pełnowymiarowe wnętrza dodaje funkcjonalności.
 
 


Otoczenie
Domy usytuowane są przy nowo-wybudowanej oświetlonej ulicy z chodnikiem. Ulica obsługuje tylko naszą inwestycję dzięki czemu jest to spokojny zakątek bez ruchu samochodowego. Ogrody zaprojektowaliśmy od południowej strony, a wejście i wjazdy do garażu od północy, dzięki temu stworzyliśmy funkcjonalne otoczenie w zgodzie z naturą. Z okien tarasowych oraz ogrodów roztacza się widok na rozległe tereny zielone.
 
 
 

Lokalizacja
Inwestycja powstaje na spokojnym osiedlu Szerokie, będącym jednocześnie częścią Lublina. Osiedle charakteryzuje się dostępnością do komunikacji miejskiej,  szybkim dojazdem na obwodnicę oraz trasę S17-S12. Lokalizacja oferuje bliskość obiektów handlowych, szkół i przedszkoli jednocześnie zapewniając swoim mieszkańcom ciszę i spokój.
 
 
Klucz
Przekazanie kluczy pierwszym mieszkańcom planowane jest już na koniec roku 2024
 
 
 cena
Domy w cenie już od 1 170 000 złotych!
 
 
 
 

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo