Lokale mieszkalne
 
Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Sekutowicza
 
Opis
Opis inwestycji
Przedstawiamy piętrowe przestronne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, które razem z komfortowym, dwustanowiskowym garażem mają od 187 do 196 m2, każdy z domów posiada obszerny indywidualną działkę o powierzchni do 300 m2.
 
Środowisko
 
Dbałość o środowisko
Dzięki zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej, zastosowaniu do budowy wysokiej klasy materiałów izolacyjnych, okien 3-szybowych, oraz projektowi pozwalającemu na maksymalne wykorzystanie promieniowania słonecznego przez odpowiednie usytuowanie budynków względem stron świata, zapotrzebowanie domów na energię ulegnie znacznemu obniżeniu, co pozwoli nie tylko obniżyć koszty eksploatacyjne, ale również zredukować emisję CO2 i zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska. 
 
 
Architektura
 
Nowoczesna architektura
Projekt domów czerpie to co najlepsze z nowoczesnej architektury, prosta modernistyczna forma oprócz wysokich walorów estetycznych, dodaje funkcjonalności dzięki starannie przemyślanemu rozmieszczeniu pomieszczeń oraz pełnowymiarowym wnętrzom bez skosów. 
 
 
 
Loalizacja
 
Dogodna lokalizacja
Wybierając miejsce budowy naszej inwestycji kierowaliśmy się wygodą przyszłych mieszkańców, inwestycja powstaje na nowoczesnym osiedlu Ponikwoda, z łatwym dojazdem do każdego miejsca w Lublinie, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, oraz bliskością obiektów handlowych, szkół i przedszkoli. W niedalekiej odległości jest również Węzeł-Rudnik trasy S17, S12 i S19.
 
 
Klucz
Przekazanie kluczy pierwszym mieszkańcom planowane jest już w I kwartale 2021 roku.
 
Eco
Instalacja fotowoltaiczna w standardzie
 
 cena
Domy w cenie już od 790 tys!
 
 
 

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo