18
09
2016
18 09.2016
Aktualności

Ogrzewanie gazowe Podczas budowy domu musimy wybrać w jaki sposób będzie on ogrzewany. Tą decyzję należy podjąć już na etapie projektowania domu. Poniżej zalety wykorzystania instalacji ogrzewania gazowego.

Dwa rodzaje podłączenia

Decydując się na wykonie instalacji ogrzewania gazowego możemy skorzystać z dwóch sposobów. Pierwszym z nich jest podłączenie instalacji do sieci gazowej zewnętrznej. W tym wypadku do naszej działki musi zostać doprowadzony gaz ziemny. Drugim sposobem jest korzystanie z gazu płynnego, przechowywanego w specjalnym zbiorniku znajdującym się na terenie domu. Gaz doprowadza się do domu poprzez specjalne przyłącze oraz instalację gazową wewnętrzną, która doprowadzi gaz do kotła.

Zaleta: Instalacja samoobsługowa

Instalacja ogrzewania gazowego jest samoobsługowa, co jest bardzo wygodne dla użytkownika. Urządzenie programuje się automatycznie. Jedyne o czym trzeba pamiętać to coroczne przeglądy instalacji. Kotły gazowe mogą służyć również do podgrzewania wody użytkowej.

grzejnik

Zaleta: wysoka jakość i niewielkie rozmiary

Nowoczesne kotły wykonane są w taki sposób, żeby jak działać sprawnie i oszczędnie. Dzięki takim rozwiązaniom oszczędzamy na rachunkach za ogrzewanie. Dodatkowo kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca, nie wymagają obsługi. W przeciwieństwie do kotłów na paliwa stałe (węgiel, drewno) są czyste i wygodniejsze w użytkowaniu. Instalacje podłączone do zewnętrznego źródła, nie wymagają również składowania opału, a więc nie zajmują dodatkowego miejsca.
Nowe domy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w kocioł gazowy jednofunkcyjny z podajnikiem.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo