18
09
2016
18 09.2016
Aktualności

Ogrzewanie gazowe Podczas budowy domu musimy wybrać w jaki sposób będzie on ogrzewany. Tą decyzję należy podjąć już na etapie projektowania domu. Poniżej zalety wykorzystania instalacji ogrzewania gazowego.

Dwa rodzaje podłączenia

Decydując się na wykonie instalacji ogrzewania gazowego możemy skorzystać z dwóch sposobów. Pierwszym z nich jest podłączenie instalacji do sieci gazowej zewnętrznej. W tym wypadku do naszej działki musi zostać doprowadzony gaz ziemny. Drugim sposobem jest korzystanie z gazu płynnego, przechowywanego w specjalnym zbiorniku znajdującym się na terenie domu. Gaz doprowadza się do domu poprzez specjalne przyłącze oraz instalację gazową wewnętrzną, która doprowadzi gaz do kotła.

Zaleta: Instalacja samoobsługowa

Instalacja ogrzewania gazowego jest samoobsługowa, co jest bardzo wygodne dla użytkownika. Urządzenie programuje się automatycznie. Jedyne o czym trzeba pamiętać to coroczne przeglądy instalacji. Kotły gazowe mogą służyć również do podgrzewania wody użytkowej.

grzejnik

Zaleta: wysoka jakość i niewielkie rozmiary

Nowoczesne kotły wykonane są w taki sposób, żeby jak działać sprawnie i oszczędnie. Dzięki takim rozwiązaniom oszczędzamy na rachunkach za ogrzewanie. Dodatkowo kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca, nie wymagają obsługi. W przeciwieństwie do kotłów na paliwa stałe (węgiel, drewno) są czyste i wygodniejsze w użytkowaniu. Instalacje podłączone do zewnętrznego źródła, nie wymagają również składowania opału, a więc nie zajmują dodatkowego miejsca.
Nowe domy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w kocioł gazowy jednofunkcyjny z podajnikiem.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo