30
09
2016
30 09.2016
Aktualności

Oświetlenie w kuchni Podczas budowy domu, często oczyma wyobraźni widzimy jak będą zaaranżowane poszczególne pomieszczenia w naszym domu. Podczas projektowania wnętrza napotykamy czasem na pewne trudności, bo ciężko jest przenieść marzenie do rzeczywistości. Jak dobrze oświetlić kuchnię, żeby była miejscem przyjaznym do pracy?

Oświetlenie główne

Kuchnia jest sercem domu. Jeśli jesteśmy zwolennikami gotowania na pewno będziemy spędzać w kuchni mnóstwo czasu. Ważne jest więc żeby to pomieszczenie było odpowiednio oświetlone. Najważniejszym punktem jest lampa sufitowa, która ma za zadanie oświetlić jak największą przestrzeń. Taką lampę można zamontować np. nad wyspą kuchenną.

kuchnia

Oświetlenie podszafkowe


Coraz większą popularnością cieszą się tzw. oświetlenia podszafkowe. Zapewniają równomierne oświetlenie blatu, na którym przygotowujemy posiłki. Pełnią też funkcję dekoracyjną. Oświetlenie podszafkowe, w zależności od użytej technologii może być sterowane za pomocą czujników ruchu. Do oświetlenia podszafkowego można wykorzystać również taśmy LED. Są one łatwe w montażu i dają równomierne, jasne światło.

kuchnia1

Oświetlenie podsufitowe


Dodatkowym oświetleniem mogą być oprawy punktowe znajdujące się w podwieszanym suficie. Takie rozwiązanie sprawi, że będziemy mogli oświetlić lub doświetlić wybraną część kuchni, bez konieczności zapalania głównego światła.

Oświetlenie w kuchni warto dobrze przemyśleć. Od jego rozmieszczenia będzie zależał komfort naszej pracy.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo