30
09
2016
30 09.2016
Aktualności

Oświetlenie w kuchni Podczas budowy domu, często oczyma wyobraźni widzimy jak będą zaaranżowane poszczególne pomieszczenia w naszym domu. Podczas projektowania wnętrza napotykamy czasem na pewne trudności, bo ciężko jest przenieść marzenie do rzeczywistości. Jak dobrze oświetlić kuchnię, żeby była miejscem przyjaznym do pracy?

Oświetlenie główne

Kuchnia jest sercem domu. Jeśli jesteśmy zwolennikami gotowania na pewno będziemy spędzać w kuchni mnóstwo czasu. Ważne jest więc żeby to pomieszczenie było odpowiednio oświetlone. Najważniejszym punktem jest lampa sufitowa, która ma za zadanie oświetlić jak największą przestrzeń. Taką lampę można zamontować np. nad wyspą kuchenną.

kuchnia

Oświetlenie podszafkowe


Coraz większą popularnością cieszą się tzw. oświetlenia podszafkowe. Zapewniają równomierne oświetlenie blatu, na którym przygotowujemy posiłki. Pełnią też funkcję dekoracyjną. Oświetlenie podszafkowe, w zależności od użytej technologii może być sterowane za pomocą czujników ruchu. Do oświetlenia podszafkowego można wykorzystać również taśmy LED. Są one łatwe w montażu i dają równomierne, jasne światło.

kuchnia1

Oświetlenie podsufitowe


Dodatkowym oświetleniem mogą być oprawy punktowe znajdujące się w podwieszanym suficie. Takie rozwiązanie sprawi, że będziemy mogli oświetlić lub doświetlić wybraną część kuchni, bez konieczności zapalania głównego światła.

Oświetlenie w kuchni warto dobrze przemyśleć. Od jego rozmieszczenia będzie zależał komfort naszej pracy.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo