26
06
2020
26 06.2020
Aktualności
Instalacja fotowoltaiczna

Instalacja fotowoltaiczna Rozważając montaż instalacji fotowoltaicznej warto przyjrzeć się zaletom tego rozwiązania.

Energetyka ekologiczna jest gałęzią bardzo szybko rozwijającą się, na rynek wprowadzane są coraz lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania. Dzisiejsze technologie fotowoltaiczne są bardziej przystępne i tańsze niż jeszcze kilka lat temu. Ciągle rosnące koszty eksploatacji oraz coraz większe zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy, sprawiają, że coraz częściej zwracamy się w stronę odnawialnych źródeł energii. Chcąc wielkich zmian na świecie zaczynamy od wprowadzania zmian w swoim gospodarstwie domowym, wierząc że na prawdziwe przemiany składają się mikro kroki każdego z nas.

Pozyskiwanie energii elektrycznej z odnawialnego źródła, jakim niewątpliwie jest promieniowanie słoneczne jest ekologiczne, ekonomiczne i bardzo wygodne z powodu bezobsługowości, bezawaryjności oraz wysokiej odporności paneli na warunki atmosferyczne.

Największą zaletą paneli fotowoltaicznych jest możliwość produkowania energii także przez odbite i rozproszone promieniowanie słoneczne w pochmurny dzień. W porównaniu do innych technologii jest to zasadnicza zaleta, generująca znacznie większe zyski korzyści.

Kolejną zaletą jest możliwość bilansowania nadwyżki wyprodukowanej energii, z niedoborami występującymi w niekorzystnych warunkach. Dzięki przyłączeniu do sieci wyprodukowana energia niewykorzystana i przesłana do sieci może zostać odebrana w dowolnym momencie.

Produkcja prądu z energii słonecznej jest bezgłośna i nie powoduje zanieczyszczeń.

Zalety instalacji fotowoltaicznej są niewątpliwie atrakcyjne, sprzęt o wysokiej wydajności gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji oraz oszczędności przez lata. Nie dziwi więc fakt, że energia pozyskiwana ze słońca zyskuje coraz więcej zwolenników. Dzięki precyzyjnie dobranej mocy możliwe jest zbilansowanie produkcji i zaprojektowanie instalacji zaspokajającej indywidualne potrzeby każdego gospodarstwa domowego.

 

Przejdź do oferty

 

Nasza inwestycja przy ul. Sekutowicza oferuje instalację fotowoltaiczną w standardzie!, Pozwoli to cieszyć się wszystkimi jej zaletami długie lata.

 

Grafika

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo