24
10
2016
24 10.2016
Aktualności

Coraz trudniej o kredyt hipoteczny Uzyskanie kredytu hipotecznego jest coraz trudniejsze, ponieważ banki patrzą nieprzychylnym okiem na potencjalnych kredytobiorców. Według badań zdolność kredytowa przeciętej polskiej rodziny spadła w ostatnim czasie o 20%. Ostatnio taki wskaźnik notowany był w 2012 roku.  Z czego to wynika?

Wkład własny

Wymagania banków odnośnie wkładu własnego są bardzo wyśrubowane. W obecnej sytuacji potencjalny kredytobiorca powinien posiadać wkład własny w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.  Bez tego praktycznie w ogóle nie ma szans na uzyskanie kredytu.kredyt

Niska stopa procentowa

Pomimo tego, że stopy procentowe utrzymują się na rekordowo niskim poziomie, zdolność kredytowa Polaków maleje. Banki w ostatnim czasie podchodzą w sposób zachowawczy do udzielania kredytów hipotecznych. Wynika to z tego, że są one obciążone dodatkowym podatkiem, w przygotowaniu jest również ustawa spreadowa. Co więc ej, należy zdawać sobie sprawę z tego, że stopy procentowe w końcu wzrosną, a wraz z nimi zwiększą się raty kredytów hipotecznych. Banki muszą ocenić ryzyko związane ze zdolnością do opłacenia wyższej raty przez kredytobiorcę.

Otrzymanie kredytu hipotecznego jest trudne, ale nie niemożliwe. Należy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że od nowego roku wzrośnie procentowy udział wkładu własnego przy ubieganiu się o kredyt. Osoby, które są już praktycznie zdecydowane na wzięcie kredytu nie powinny zwlekać z tym do ostatniej chwili.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo