31
10
2016
31 10.2016
Aktualności

Farby do kuchni Wykończenie ścian w kuchni może nastręczać trudności. Wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych jest bardzo ważny, ponieważ kuchnia to miejsce wymagające specjalnych względów. Kuchnia jest pomieszczeniem narażonym na wilgoć, poza tym istnieje większe ryzyko zabrudzenia ścian czy podłóg. Podpowiadamy dziś jakie farby wybrać do kuchni.

Odporność na zabrudzenia i szorowanie

To najważniejszy parametr przy wyborze farby. W kuchni często dochodzi do małych „wypadków” – rozlany sok, pryskający tłuszcz i inne zabrudzenia powinny być łatwe do usunięcia. Przy wyborze farby warto zwrócić uwagę na tą, która zawiera w sobie komponenty ceramiczne. Taka farba zapewnia nie tylko gładką i jednolitą powierzchnię, ale dzięki swoim właściwościom nie absorbuje płynnych zanieczyszczeń co czyni je łatwiejsze do usunięcia. Farba powinna być również odporna na szorowanie – unikniemy nieestetycznych zacieków i śladów po czyszczeniu.


kuchnia

Kolor w kuchni

Wybór koloru jest sprawą indywidualną, zaleca się jednak, żeby w kuchni nie używać koloru niebieskiego, gdyż nie sprzyja on pobudzaniu apetytu. Jeżeli kuchnia łączy się z salonem lub jadalnią, zadbajmy aby te pomieszczenia miały spójną kolorystykę.

kuchnia2

Wykończenie ścian w kuchni farbą pozwoli uzyskać ciekawy efekt. Zaletą tego rozwiązania jest również możliwość szybkiego przearanżowania pomieszczenia – wystarczy zmienić kolor ścian i dodatków.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo