01
11
2016
01 11.2016
Aktualności

Drzwi wewnętrzne – przesuwane czy składane? Drzwi wewnętrzne powinny współgrać z resztą aranżacji mieszkania, dlatego ich dobór jest niezwykle ważny. Oprócz tradycyjnie otwieranych drzwi mamy też do wyboru drzwi przesuwane lub składane. Kiedy takie rozwiązanie sprawdzi się w domu?

Drzwi składane

Drzwi składane to tzw. drzwi harmonijkowe. Pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. Drzwi składane mogą posiadać tzw. przylgę – charakterystyczne wcięcie, które sprawia, że w pozycji zamkniętej część skrzydła schowana jest schowana w ościeżnicy, a część na tę ościeżnicę nachodzi. Drugim rodzajem są drzwi bezprzylgowe, które tworzą jedną płaszczyznę z ościeżnicą. Drzwi składane będą dobrze wyglądały niemal w każdym wnętrzu, a dzięki temu, że są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych można je dobrać do każdej aranżacji.

drzwi skladane
fot: grupainterio.pl

Drzwi przesuwane

Drzwi przesuwane również występują w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest system przesuwany do zabudowy w ścianie, drugim zaś system z prowadnicą naścienną. Systemy do zabudowy w ścianie są zróżnicowane jeśli chodzi o wymiar skrzydeł. W komplecie znajduje się zamek na blokadę – można je więc zastosować np. do łazienki czy WC. Drzwi przesuwane mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. W przypadku drzwi z prowadnicą naścienną również możemy wybierać pośród jedno i dwuskrzydłowych.

drzwi przesuwane
fot: pol-skone.pl

Drzwi przesuwane lub składane są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych drzwi wewnętrznych.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo