01
11
2016
01 11.2016
Aktualności

Nowoczesne wnętrze Wnętrze w stylu nowoczesnym cechuje się przestronnością, prostotą i wysoką jakością zarówno mebli jak i dodatków. Styl nowoczesny to połączenie stylu minimalistycznego, skandynawskiego i industrialnego. Zobacz jak urządzić wnętrze w tym stylu.

Ściany i podłogi

Styl nowoczesny cechuje się jasnymi wnętrzami. Ściany najlepiej pomalować na biało lub wykorzystać kolory pastelowe. Można też postawić na dwa kolory. Świetnie sprawdzi się jasny popielaty, błękitny, beżowy, jasna zieleń i oczywiście biel. W dużym pomieszczeniu możemy pokusić się o jedną ścianę wykonaną z cegły, stylizowaną na starą – styl nowoczesny czerpie m.in. ze stylu industrialnego. Do aranżacji ściany można również wykorzystać fototapetę. Na białych ścianach można powiesić czarno-białe lub np.: czarno-czerwone grafiki. Dodatki powinny być wysokiej jakości.

ściany białe

Projektując wnętrze w stylu nowoczesnych warto postawić na drewnianą lub marmurową podłogę. Drewno doda ciepła wnętrzu, marmur sprawi, że będzie ono bardziej surowe. Dla złagodzenia tego efektu warto na podłodze położyć dywan w jednolitym kolorze.

Meble i dodatki

Proste, jasne meble wykonane z drewna lub płyty MDF idealnie wpasują się w ten styl. Meble nie powinny mieć żadnych zbędnych zdobień, najlepiej jeśli będą w jednolitym kolorze. Minimum półek, surowa, prosta forma. Dodatki w stylu nowoczesnym pełnią ważną funkcję. Powinno być ich jak najmniej. W roli dodatku świetnie sprawdzi się prosta, miedziana misa, duży wiszący zegar o prostej, geometrycznej formie.

meble

Styl nowoczesny jest prosty, nie ma w nim miejsca na zbytnie szaleństwo.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo