04
12
2016
04 12.2016
Aktualności

Kuchnia w rustykalnym stylu W nowoczesnych mieszkaniach kuchnia często przypomina laboratorium technologiczne lub industrialną przestrzeń. Jednak nie każdy dobrze się czuje w takich klimatach – niektórzy preferują bardziej przytulne, tradycyjne wnętrza. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest styl rustykalny.

Kuchnia w stylu rustykalnym to przede wszystkim naturalne drewno i kamień. Na podłodze możemy zatem położyć zarówno prawdziwy drewniany parkiet, jak też panele imitujące drewno czy kamienną posadzkę. Na ścianach możemy położyć dopasowane płytki lub stylową boazerię.

Kolejnym ważnym elementem rustykalnej kuchni są meble – najlepiej zapomnieć o gotowych kompletach dostępnych w sklepach meblowych. Warto natomiast postarać się o staroświecki kredens, z jasnego lub ciemnego drewna, z charakterystycznymi mlecznymi lub miodowymi szybkami. Niezbędny będzie także solidny stół i krzesła lub taborety.

Rustykalny klimat tworzą także drobne dodatki, takie jak koronkowe firanki czy tzw. zazdrostki oraz obrusy, ozdobne naczynia i sprzęty z kuchni prababci, bukiety suszonych ziół na ścianie i urokliwe świeczniki.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo