04
12
2016
04 12.2016
Aktualności

Kuchnia w rustykalnym stylu W nowoczesnych mieszkaniach kuchnia często przypomina laboratorium technologiczne lub industrialną przestrzeń. Jednak nie każdy dobrze się czuje w takich klimatach – niektórzy preferują bardziej przytulne, tradycyjne wnętrza. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest styl rustykalny.

Kuchnia w stylu rustykalnym to przede wszystkim naturalne drewno i kamień. Na podłodze możemy zatem położyć zarówno prawdziwy drewniany parkiet, jak też panele imitujące drewno czy kamienną posadzkę. Na ścianach możemy położyć dopasowane płytki lub stylową boazerię.

Kolejnym ważnym elementem rustykalnej kuchni są meble – najlepiej zapomnieć o gotowych kompletach dostępnych w sklepach meblowych. Warto natomiast postarać się o staroświecki kredens, z jasnego lub ciemnego drewna, z charakterystycznymi mlecznymi lub miodowymi szybkami. Niezbędny będzie także solidny stół i krzesła lub taborety.

Rustykalny klimat tworzą także drobne dodatki, takie jak koronkowe firanki czy tzw. zazdrostki oraz obrusy, ozdobne naczynia i sprzęty z kuchni prababci, bukiety suszonych ziół na ścianie i urokliwe świeczniki.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo