13
12
2016
13 12.2016
Aktualności

Łazienka w surowych klimatach Urządzając łazienkę, nie trzeba koniecznie decydować się na klasyczną już glazurę i terakotę. Dużą popularnością cieszy się w ostatnich latach egzotyczne drewno oraz wystrój przypominający bardziej salon niż łazienkę. Natomiast miłośnicy surowych klimatów mogą postawić na betonowe lub marmurowe wykończenie.

Surowy beton nadaje wnętrzu minimalistyczny, chłodny styl. Jego odcień może zmieniać się pod wpływem wilgoci, co tworzy niebanalny efekt. Poza tym neutralna szarość doskonale łączy się z innymi, bardziej nasyconymi kolorami, jak np. mocna czerwień, zieleń czy błękit lub granat – możemy zatem urozmaicić wnętrze barwnymi dodatkami. Co istotne, beton architektoniczny nie przesiąka wodą i nie kruszy się pod jej wpływem – pod warunkiem, że jest profesjonalnie położony i idealnie wypolerowany. Prostszą alternatywą dla takiego rozwiązania będą płytki imitujące beton.

Biały marmur również wprowadza do łazienki minimalizm i dozę surowości, jednak w bardziej luksusowym wydaniu. W tym przypadku z kolorowymi dodatkami nie należy przesadzać – dobrze sprawdzą się za to metalowe elementy w kolorze złota, srebra lub miedzi.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo