13
12
2016
13 12.2016
Aktualności

Łazienka w surowych klimatach Urządzając łazienkę, nie trzeba koniecznie decydować się na klasyczną już glazurę i terakotę. Dużą popularnością cieszy się w ostatnich latach egzotyczne drewno oraz wystrój przypominający bardziej salon niż łazienkę. Natomiast miłośnicy surowych klimatów mogą postawić na betonowe lub marmurowe wykończenie.

Surowy beton nadaje wnętrzu minimalistyczny, chłodny styl. Jego odcień może zmieniać się pod wpływem wilgoci, co tworzy niebanalny efekt. Poza tym neutralna szarość doskonale łączy się z innymi, bardziej nasyconymi kolorami, jak np. mocna czerwień, zieleń czy błękit lub granat – możemy zatem urozmaicić wnętrze barwnymi dodatkami. Co istotne, beton architektoniczny nie przesiąka wodą i nie kruszy się pod jej wpływem – pod warunkiem, że jest profesjonalnie położony i idealnie wypolerowany. Prostszą alternatywą dla takiego rozwiązania będą płytki imitujące beton.

Biały marmur również wprowadza do łazienki minimalizm i dozę surowości, jednak w bardziej luksusowym wydaniu. W tym przypadku z kolorowymi dodatkami nie należy przesadzać – dobrze sprawdzą się za to metalowe elementy w kolorze złota, srebra lub miedzi.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo