13
12
2016
13 12.2016
Aktualności

Łazienka w surowych klimatach Urządzając łazienkę, nie trzeba koniecznie decydować się na klasyczną już glazurę i terakotę. Dużą popularnością cieszy się w ostatnich latach egzotyczne drewno oraz wystrój przypominający bardziej salon niż łazienkę. Natomiast miłośnicy surowych klimatów mogą postawić na betonowe lub marmurowe wykończenie.

Surowy beton nadaje wnętrzu minimalistyczny, chłodny styl. Jego odcień może zmieniać się pod wpływem wilgoci, co tworzy niebanalny efekt. Poza tym neutralna szarość doskonale łączy się z innymi, bardziej nasyconymi kolorami, jak np. mocna czerwień, zieleń czy błękit lub granat – możemy zatem urozmaicić wnętrze barwnymi dodatkami. Co istotne, beton architektoniczny nie przesiąka wodą i nie kruszy się pod jej wpływem – pod warunkiem, że jest profesjonalnie położony i idealnie wypolerowany. Prostszą alternatywą dla takiego rozwiązania będą płytki imitujące beton.

Biały marmur również wprowadza do łazienki minimalizm i dozę surowości, jednak w bardziej luksusowym wydaniu. W tym przypadku z kolorowymi dodatkami nie należy przesadzać – dobrze sprawdzą się za to metalowe elementy w kolorze złota, srebra lub miedzi.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo