20
12
2016
20 12.2016
Aktualności

Trendy kolorystyczne we wnętrzach na 2017 Kolor ma duże znaczenie nie tylko dla charakteru i klimatu wnętrz, ale również wpływa na nasze samopoczucie, zaś to, jaki kolor jest naszym ulubionym, wiele mówi o nas samych. Dlatego wybierając kolory do mieszkania najlepiej kierować się własnymi potrzebami. Ale warto również zaczerpnąć inspiracji z najnowszych trendów.

Jakie kolory będą zatem królowały we wnętrzach w nadchodzącym roku 2017? Przede wszystkim projektanci stawiają na związek z naturą. W salonie, kuchni czy nawet łazience mogą pojawić się tzw. kolory ziemi, czyli najrozmaitsze odcienie zieleni, miękkiej szarości, brązów i beży. Oprócz tego warto postawić na bardziej intensywne akcenty, które wprowadzą nutę ożywienia i urozmaicenia: wiśniowa czy truskawkowa czerwień, odcienie brzoskwiniowe i śliwkowe oraz ciepły żółty kolor.

W poprzednich latach ogromnym powodzeniem cieszył się kolor niebieski – od jasnego błękitu aż po ciemny granat. W 2017 roku nadal „nie wypada z obiegu” i może być w ciekawy sposób łączony z wiodącymi barwami natury. Szczególną uwagę warto zwrócić na jasne odcienie niebieskiego, przypominające kolor bladawego, bezchmurnego nieba w słoneczny dzień.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo