20
12
2016
20 12.2016
Aktualności

Trendy kolorystyczne we wnętrzach na 2017 Kolor ma duże znaczenie nie tylko dla charakteru i klimatu wnętrz, ale również wpływa na nasze samopoczucie, zaś to, jaki kolor jest naszym ulubionym, wiele mówi o nas samych. Dlatego wybierając kolory do mieszkania najlepiej kierować się własnymi potrzebami. Ale warto również zaczerpnąć inspiracji z najnowszych trendów.

Jakie kolory będą zatem królowały we wnętrzach w nadchodzącym roku 2017? Przede wszystkim projektanci stawiają na związek z naturą. W salonie, kuchni czy nawet łazience mogą pojawić się tzw. kolory ziemi, czyli najrozmaitsze odcienie zieleni, miękkiej szarości, brązów i beży. Oprócz tego warto postawić na bardziej intensywne akcenty, które wprowadzą nutę ożywienia i urozmaicenia: wiśniowa czy truskawkowa czerwień, odcienie brzoskwiniowe i śliwkowe oraz ciepły żółty kolor.

W poprzednich latach ogromnym powodzeniem cieszył się kolor niebieski – od jasnego błękitu aż po ciemny granat. W 2017 roku nadal „nie wypada z obiegu” i może być w ciekawy sposób łączony z wiodącymi barwami natury. Szczególną uwagę warto zwrócić na jasne odcienie niebieskiego, przypominające kolor bladawego, bezchmurnego nieba w słoneczny dzień.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo