28
12
2016
28 12.2016
Aktualności

Jak ocieplić wystrój salonu? W urządzaniu domu czy mieszkania istotne jest nie tylko odpowiednie rozmieszczenie mebli oraz dopasowanie kolorów i stylów tak, aby całość wyglądała efektownie. W domowym zaciszu mamy przede wszystkim czuć się komfortowo i przyjemnie – dlatego warto zadbać o przytulny charakter wnętrza.

Chcąc stworzyć klimatyczne miejsce, należy szczególną wagę przyłożyć do kolorów, jakimi je wypełniamy. Wśród barw mogą znaleźć się ciepłe odcienie czerwieni, pomarańczy, brzoskwini, śliwki, a także żółtego, złamanej bieli czy nawet popielatego różu. Łącząc kolory, warto uważać, aby nie uzyskać zbyt pstrokatego efektu, który będzie męczący dla oczu.

Nawet jeżeli jesteśmy dumni z pięknego parkietu lub paneli, warto przynajmniej niewielką część podłogi zasłonić miękkim i puszystym dywanem. Poza tym kanapę możemy przykryć miłą w dotyku narzutą i poukładać na niej oryginalne poduszki.

Zamiast dużego żyrandola oświetlającego całą przestrzeń, lepiej rozmieścić w całym salonie wiele mniejszych źródeł światła, jak np. małe lampki ledowe czy lampy stojące. Dzięki temu uzyskamy bardziej intymną atmosferę.

Całości dopełnią dekoracje w postaci rodzinnych zdjęć w ramkach (mogą to być także grafiki czy obrazy) oraz pamiątek z dzieciństwa, z podróży lub innych wyjątkowych momentów w naszym życiu.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo