28
12
2016
28 12.2016
Aktualności

Jak ocieplić wystrój salonu? W urządzaniu domu czy mieszkania istotne jest nie tylko odpowiednie rozmieszczenie mebli oraz dopasowanie kolorów i stylów tak, aby całość wyglądała efektownie. W domowym zaciszu mamy przede wszystkim czuć się komfortowo i przyjemnie – dlatego warto zadbać o przytulny charakter wnętrza.

Chcąc stworzyć klimatyczne miejsce, należy szczególną wagę przyłożyć do kolorów, jakimi je wypełniamy. Wśród barw mogą znaleźć się ciepłe odcienie czerwieni, pomarańczy, brzoskwini, śliwki, a także żółtego, złamanej bieli czy nawet popielatego różu. Łącząc kolory, warto uważać, aby nie uzyskać zbyt pstrokatego efektu, który będzie męczący dla oczu.

Nawet jeżeli jesteśmy dumni z pięknego parkietu lub paneli, warto przynajmniej niewielką część podłogi zasłonić miękkim i puszystym dywanem. Poza tym kanapę możemy przykryć miłą w dotyku narzutą i poukładać na niej oryginalne poduszki.

Zamiast dużego żyrandola oświetlającego całą przestrzeń, lepiej rozmieścić w całym salonie wiele mniejszych źródeł światła, jak np. małe lampki ledowe czy lampy stojące. Dzięki temu uzyskamy bardziej intymną atmosferę.

Całości dopełnią dekoracje w postaci rodzinnych zdjęć w ramkach (mogą to być także grafiki czy obrazy) oraz pamiątek z dzieciństwa, z podróży lub innych wyjątkowych momentów w naszym życiu.

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo