29
01
2017
29 01.2017
Aktualności

Budowa domu vs. zakup gotowego domu od dewelopera Posiadanie własnego domu z ogródkiem, na przedmieściach lub poza miastem, to marzenie wielu osób, które chcą nieco oderwać się od miejskiego gwaru. Jednak zanim będziemy mogli cieszyć się urokami domowego zacisza, trzeba stawić czoła trudom budowy domu. Alternatywą może być zakup gotowego domu od dewelopera.

Od zakupu działki po odbiór techniczny

Budowa domu to wieloetapowy proces, który wiąże się z mnóstwem formalności. Pierwszym krokiem jest zakup działki budowlanej i uzyskanie pozwolenia na budowę. Aby je zdobyć, potrzebujemy projektu – możemy kupić gotowy lub zatrudnić architekta (to droższa opcja). Po wydaniu zgody należy rozpocząć budowę najpóźniej w ciągu 3 lat. Prace powinien nadzorować kierownik budowy, odpowiedzialny za spełnienie wymogów prawa budowlanego. Zwieńczeniem budowy jest odbiór techniczny, który jest niezbędny, byśmy mogli wprowadzić się do swojego nowego domu.

Gotowy dom na sprzedaż

Zakup gotowego domu od dewelopera to znacznie wygodniejsze rozwiązanie ze względu na to, że formalności leżą po stronie wykonawcy. Nie musimy zatem martwić się o zakup samej działki oraz wszelkiego rodzaju zezwolenia czy zatrudnienie ekipy budowlanej. Co istotne, niektóre firmy deweloperskie umożliwiają klientom dokonanie pewnych modyfikacji w projekcie, aby dostosować dom do ich oczekiwań. Elementami, na które warto zwrócić uwagę kupując dom od dewelopera, są gminne plany zagospodarowania terenu oraz droga dojazdowa, a także jakość materiałów zastosowanych podczas budowy.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo