01
02
2017
01 02.2017
Aktualności

Domek jednorodzinny czy segment? Budowa domu wolnostojącego wymaga nie tylko sporych nakładów finansowych, ale także sporo czasu i wysiłku związanego z dopełnianiem formalności czy planowaniem i nadzorowaniem przebiegu prac. Jeżeli zatem nie czujemy się na siłach, aby samodzielnie zająć się budową domu, możemy wybrać wygodniejsze rozwiązanie: segment lub budowę domu przez dewelopera.

Zarówno mieszkanie w segmencie, jak i w domu jednorodzinnym ma swoje wady i zalety. Oto najwyraźniejsze z nich:


SEGMENT

 • niższe koszty zakupu działki i budowy;
 • konserwacja budynku oraz opłaty eksploatacyjne rozkładają się na kilka czy kilkanaście gospodarstw domowych;
 • sąsiedzi za ścianą – mniej prywatności;
 • ściany wewnętrzne bez okien (z wyjątkiem końców szeregu);
 • spójność estetyczna architektury.

 

DOM JEDNORODZINNY

 • większa swoboda aranżacji;
  większy wpływ na projekt domu i układ pomieszczeń;
 • możliwość odgrodzenia się od sąsiadów, więcej prywatności;
 • wyższe koszty eksploatacji;
 • większa działka;
 • możliwość ucieczki od zgiełku miasta.

 

Dom jednorodzinny z pewnością jest idealną opcją dla tych, którzy cenią sobie spokój i swobodę działania i potrzebują większej przestrzeni. Natomiast osoby, którym zależy na łatwym dostępie do miejskiej infrastruktury i komunikacji, a równocześnie nie chcą mieszkać w bloku czy kamienicy, mogą świetnie odnaleźć się właśnie w segmencie. W Lublinie tego typu budownictwo znajdziemy głównie w dzielnicach Sławin i Szerokie. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo