08
02
2017
08 02.2017
Aktualności

Mieszkanie w stylu skandynawskim Styl skandynawski już od kilku sezonów cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jasne przestrzenie i naturalne materiały sprawiają, że wnętrze nabiera nietuzinkowego klimatu. Jak zatem wygląda mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim?

Podstawą są jasne kolory ścian i mebli. Króluje biel z domieszką szarości i beżu, jednak dla urozmaicenia warto przełamać ją ciemniejszymi elementami w kolorach natury, takich jak zieleń, brąz błękit i czerwień. Nie należy również zapomnieć o odpowiednim wyeksponowaniu barw przy pomocy światła, zarówno tego naturalnego (nie zasłaniajmy okien zbyt masywnymi zasłonami), jak też sztucznego.

 Skandynawskie wnętrze to również prostota. W umeblowaniu nie może być zbyt wiele niepotrzebnych ozdobników – o wiele lepiej prezentują się lekkie geometryczne kształty. W całym mieszkaniu powinny dominować naturalne surowce, np. drewno czy kamień. Dla złagodzenia tego nieco surowego klimatu doskonałym rozwiązaniem są przyjemne tkaniny na obiciach mebli: wełna, len lub bawełna. Całość ma tworzyć kompozycję łączącą w sobie minimalizm i przytulność.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo