08
02
2017
08 02.2017
Aktualności

Mieszkanie w stylu skandynawskim Styl skandynawski już od kilku sezonów cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jasne przestrzenie i naturalne materiały sprawiają, że wnętrze nabiera nietuzinkowego klimatu. Jak zatem wygląda mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim?

Podstawą są jasne kolory ścian i mebli. Króluje biel z domieszką szarości i beżu, jednak dla urozmaicenia warto przełamać ją ciemniejszymi elementami w kolorach natury, takich jak zieleń, brąz błękit i czerwień. Nie należy również zapomnieć o odpowiednim wyeksponowaniu barw przy pomocy światła, zarówno tego naturalnego (nie zasłaniajmy okien zbyt masywnymi zasłonami), jak też sztucznego.

 Skandynawskie wnętrze to również prostota. W umeblowaniu nie może być zbyt wiele niepotrzebnych ozdobników – o wiele lepiej prezentują się lekkie geometryczne kształty. W całym mieszkaniu powinny dominować naturalne surowce, np. drewno czy kamień. Dla złagodzenia tego nieco surowego klimatu doskonałym rozwiązaniem są przyjemne tkaniny na obiciach mebli: wełna, len lub bawełna. Całość ma tworzyć kompozycję łączącą w sobie minimalizm i przytulność.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo