19
02
2017
19 02.2017
Aktualności

Jak urządzić salon w małym mieszkaniu? Choć każdy prawdopodobnie marzy o wielkim domu z ogrodem i basenem, to jednak mieszkając w większym mieście, musimy często zadowolić się niezbyt dużym mieszkaniem. Jak w takiej małej przestrzeni urządzić salon, aby stał się wygodnym i estetycznym miejscem, w którym miło się wypoczywa?

Oto kilka wskazówek:

Jasne i chłodne kolory ścian i mebli – dzięki temu uzyskamy wrażenie większej przestrzeni. Dla kontrastu warto jednak dodać elementy dekoracyjne w ciemniejszych barwach, które wprowadzą nutę ożywienia. W optycznym powiększaniu salonu pomoże nam także duże lustro – może być zawieszone na ścianie lub wbudowane w drzwi szafy.

Proste meble – w przypadku małego salonu minimalizm sprawdza się znakomicie. Meble powinny być niezbyt wysokie ani masywne i niezbyt ciemne, o gładkich frontach.

Funkcjonalność
– zadbajmy o to, aby – w miarę możliwości – każdy mebel pełnił więcej niż jedną funkcję i zajmował jak najmniej miejsca. Wybierajmy rozkładane sofy, stoliki ze schowkami i szufladami, poręczne komody i składane krzesła.

Dobre oświetlenie – niewielka przestrzeń potrzebuje dużo światła. Zamiast jednego klasycznego żyrandola lepiej zamontować lampy halogenowe oraz zaaranżować przestrzeń tak, by źródła światła znajdowały się w kilku różnych miejscach.

 

 

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo