19
02
2017
19 02.2017
Aktualności

Jak urządzić salon w małym mieszkaniu? Choć każdy prawdopodobnie marzy o wielkim domu z ogrodem i basenem, to jednak mieszkając w większym mieście, musimy często zadowolić się niezbyt dużym mieszkaniem. Jak w takiej małej przestrzeni urządzić salon, aby stał się wygodnym i estetycznym miejscem, w którym miło się wypoczywa?

Oto kilka wskazówek:

Jasne i chłodne kolory ścian i mebli – dzięki temu uzyskamy wrażenie większej przestrzeni. Dla kontrastu warto jednak dodać elementy dekoracyjne w ciemniejszych barwach, które wprowadzą nutę ożywienia. W optycznym powiększaniu salonu pomoże nam także duże lustro – może być zawieszone na ścianie lub wbudowane w drzwi szafy.

Proste meble – w przypadku małego salonu minimalizm sprawdza się znakomicie. Meble powinny być niezbyt wysokie ani masywne i niezbyt ciemne, o gładkich frontach.

Funkcjonalność
– zadbajmy o to, aby – w miarę możliwości – każdy mebel pełnił więcej niż jedną funkcję i zajmował jak najmniej miejsca. Wybierajmy rozkładane sofy, stoliki ze schowkami i szufladami, poręczne komody i składane krzesła.

Dobre oświetlenie – niewielka przestrzeń potrzebuje dużo światła. Zamiast jednego klasycznego żyrandola lepiej zamontować lampy halogenowe oraz zaaranżować przestrzeń tak, by źródła światła znajdowały się w kilku różnych miejscach.

 

 

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo