06
03
2017
06 03.2017
Aktualności

Jak otrzymać kredyt budowlany? Planując budowę domu, zamiast kredytu hipotecznego możemy postarać się o tzw. kredyt budowlany. Czym różni się on od zwykłego kredytu na zakup mieszkania i jakie warunki trzeba spełnić, aby go otrzymać?

Warunki otrzymania kredytu na budowę domu

Wniosek o kredyt budowlany możemy złożyć wówczas, gdy zamierzamy budować dom samodzielnie, zamiast kupować mieszkanie czy gotowy dom od dewelopera. Ubiegając się o kredyt, warto mieć już wcześniej zakupioną działkę budowlaną oraz pozwolenie na budowę. Poza tym niezbędny będzie kosztorys i plan budowy z harmonogramem. W przypadku kosztorysu warto skorzystać z pomocy fachowców ponieważ to jeden z głównych czynników wpływających na uzyskanie kredytu. Każdy z banków ma ściśle sprecyzowane limity kwotowe na budowę 1 m2 domu – standardowa wycena oscyluje w granicach 2200-2600 zł. Istotny jest również wkład własny: może to być działka, na której budujemy dom, lub też gotówka przeznaczona na pokrycie części kosztów budowy.

Sposób wypłacania kredytu budowlanego

Kredytu budowlanego nie otrzymujemy od razu w całości. Jest on wypłacany w kilku transzach, odpowiadających etapom budowy opisanym w kosztorysie i harmonogramie. Pierwszą transzę otrzymujemy w formie zaliczki. By otrzymać następne, musimy rozliczyć się z wykonanego etapu budowy.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo