15
03
2017
15 03.2017
Aktualności

Łazienka w drewnie Łazienka nie musi koniecznie być królestwem glazury i terakoty. We współczesnych trendach wystroju wnętrz już od kilku sezonów pojawia się łazienka urządzona w drewnie. Zastosowanie drewnianych elementów to przede wszystkim podkreślenie związku z naturą, ale także oryginalność i przytulność.

Nie tylko ma podłodze

Możemy ograniczyć się jedynie do pięknej drewnianej podłogi – to wystarczy, aby dodać łazience nietuzinkowego charakteru. Jednak drewnem możemy wyłożyć także ściany lub wykorzystać je w formie obudowy wanny czy umywalki. Efektownie w łazienkowym wnętrzu prezentują się także drewniane półeczki, wieszaki na ręczniki lub inne akcesoria. Do tak urządzonej łazienki warto także wstawić kwiaty doniczkowe i świeczki, aby stworzyć klimat w pełni sprzyjający odprężającym kąpielom.

Jakie drewno do łazienki?

Decydując się na łazienkę w drewnie, trzeba pamiętać o wyborze odpowiednich gatunków, odpornych na wilgoć. Najlepiej sprawdzi się tu drewno egzotyczne, np. teak, merbau, bambus czy iroko. Z rodzimych drzew nadają się takie gatunki jak np. dąb czy buk. Niezależnie od gatunku, jaki wybierzemy, drewno musi być solidnie zaimpregnowane oraz zabezpieczone olejami lub woskiem, ewentualnie lakierem.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo