15
03
2017
15 03.2017
Aktualności

Łazienka w drewnie Łazienka nie musi koniecznie być królestwem glazury i terakoty. We współczesnych trendach wystroju wnętrz już od kilku sezonów pojawia się łazienka urządzona w drewnie. Zastosowanie drewnianych elementów to przede wszystkim podkreślenie związku z naturą, ale także oryginalność i przytulność.

Nie tylko ma podłodze

Możemy ograniczyć się jedynie do pięknej drewnianej podłogi – to wystarczy, aby dodać łazience nietuzinkowego charakteru. Jednak drewnem możemy wyłożyć także ściany lub wykorzystać je w formie obudowy wanny czy umywalki. Efektownie w łazienkowym wnętrzu prezentują się także drewniane półeczki, wieszaki na ręczniki lub inne akcesoria. Do tak urządzonej łazienki warto także wstawić kwiaty doniczkowe i świeczki, aby stworzyć klimat w pełni sprzyjający odprężającym kąpielom.

Jakie drewno do łazienki?

Decydując się na łazienkę w drewnie, trzeba pamiętać o wyborze odpowiednich gatunków, odpornych na wilgoć. Najlepiej sprawdzi się tu drewno egzotyczne, np. teak, merbau, bambus czy iroko. Z rodzimych drzew nadają się takie gatunki jak np. dąb czy buk. Niezależnie od gatunku, jaki wybierzemy, drewno musi być solidnie zaimpregnowane oraz zabezpieczone olejami lub woskiem, ewentualnie lakierem.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo