30
03
2017
30 03.2017
Aktualności

Jak urządzić pokój dziecięcy w domu? Urządzanie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Jego mieszkańcy są często bardziej wymagający od dorosłych. Poza tym otoczenie ma spory wpływ na rozwój młodego człowieka  – warto zatem zadbać o to, aby wystrój pokoju dla dziecka był przemyślany i niebanalny.

Elementy wystroju, którym trzeba poświęcić szczególną uwagę, to:

Kolorystyka –w tym przypadku najlepiej skonsultować się z dzieckiem, aby w pokoju znalazł się jego ulubiony kolor, choćby miały to być pojedyncze motywy. W dziecięcym pokoju powinny dominować jasne, pozytywne barwy, jednak trzeba również uważać, aby nie stworzyć efektu przytłaczającej pstrokatości, która optycznie pomniejszy przestrzeń i zamiast pobudzać kreatywność – utrudni koncentrację.

Funkcjonalność i wygoda – rozmieszczenie mebli musi być takie, aby dzieci mogły poruszać się p pokoju swobodnie – pamiętajmy aby pośrodku pokoju było więcej wolnej przestrzeni. Wybierając umeblowanie, należy pomyśleć nie tylko o estetyce, ale też o funkcjonalności: pojemna szafa i liczne szuflady, pojemniki, kolorowe pudełka na zabawki pomogą w utrzymaniu porządku. Warto także wydzielić w pokoju kilka umownych stref: do nauki, zabawy czy odpoczynku.

Światło – oświetlenie pokoju dla dziecka projektujemy tak, aby znajdowały się w nim co najmniej 3 źródła światła w różnych punktach, np. światło górne, lampka przy biurku, przy łóżku.

Podczas aranżowania pokoju dziecięcego pamiętajmy o tym, że nasze pociechy mają czuć się w nim przede wszystkim dobrze i bezpiecznie.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo