25
04
2017
25 04.2017
Aktualności

Jak urządzić mieszkanie pod wynajem? Zakup mieszkania pod wynajem to świetna inwestycja, która przez lata będzie nam przynosić zyski. Jednak zanim zamieścimy ogłoszenia z ofertą najmu, warto najpierw trochę się postarać, aby mieszkanie szybko znalazło lokatorów. O czym zatem warto pamiętać, urządzając mieszkanie na wynajem?

Precyzyjne wykończenie

Niezależnie od tego, czy wynajmowane przez nas mieszkanie jest nowe, czy odziedziczone po babci, trzeba zadbać o porządne wykończenie lub przeprowadzić remont. Ściany w pokojach najlepiej pomalować na biało lub inny neutralny kolor. Jeżeli chcemy optycznie powiększyć pokój, najlepiej używać barw o zimnej tonacji. Zadbajmy również o wystrój łazienki i kuchni – najlepiej sprawdzą się tu standardowe kafelki, które będą łatwe w utrzymaniu i odporne na ścieranie czy plamienie.

Nowe meble

Meblościanka z epoki gierkowskiej czy stara wersalka – to nie jest coś, o czym marzą osoby poszukujące mieszkań do wynajęcia. Jeżeli chcemy rzeczywiście wynająć mieszkanie za korzystną cenę, warto zainwestować również w nowe, proste meble. Nie jest to wielki koszt, zaś różnica – znacząca.

Niezbędne sprzęty

Chcąc podwyższyć standard mieszkania, warto również wyposażyć je w niezbędne sprzęty AGD. Lodówka, pralka czy kuchenka lub płyta indukcyjna to podstawa. Mile widziane przez najemców są również takie urządzenia, jak żelazko, deska do prasowania, suszarka do prania czy odkurzacz.

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo