04
04
2017
04 04.2017
Aktualności

Kryty basen w domu Słysząc hasło „dom z basenem”, wiele osób zapewne widzi oczami wyobraźni rezydencję kalifornijskich milionerów tonącą w słońcu. Jednak posiadanie własnego basenu nie jest aż tak nierealnym marzeniem, jak to niektórym może się wydawać.

Projekt domowego basenu

W polskich warunkach klimatycznych najlepszym rozwiązaniem wydaje się basen kryty. Zazwyczaj znajduje się on w piwnicy, ale można również umieścić go w osobnym pawilonie, stanowiącym swego rodzaju dobudówkę do domu. Choć można przystosować piwnicę lub pawilon w wybudowanym domu, to jednak najlepiej uwzględnić takie rozwiązanie już w projekcie nowego domu, ponieważ będzie to tańsze i łatwiejsze do wykonania.

Konstrukcja basenu w domu

Podczas projektowania basenu trzeba wziąć pod uwagę to, na jakim terenie budujemy dom i jak głęboko zaczynają się wody gruntowe. W niektórych przypadkach – jeśli wody gruntowe znajdują się płytko pod ziemią – basen powinien znajdować się ponad powierzchnią. Głębokość basenu do domowego użytku nie powinna przekraczać 2 metrów (w większości przypadków 1,5 metra będzie wystarczające), długość to zazwyczaj ok. 3-8 m, zaś szerokość możemy dopasować już według własnych potrzeb. Oprócz tego należy pamiętać o dodatkowym pomieszczeniu obok basenu, w którym umieścimy pompę i filtry do oczyszczania wody oraz klimatyzację i osuszacz powietrza – temperatura i wilgotność powietrza w krytym basenie powinna być stale pod kontrolą, aby nie dopuścić do zniszczenia ścian budynku.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo