08
07
2019
08 07.2019
Aktualności

Wnętrze w stylu glamour Blask, luksus, przepych – z tym kojarzy się styl glamour. Jednak stworzenie takiego wystroju mieszkania wcale nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. Wystarczy znać kilka podstawowych zasad, którymi rządzą się wnętrza glamour.

Łączenie epok

We wnętrzu glamour możemy łączyć ze sobą elementy utrzymane w różnych stylach, a nawet pochodzące z różnych epok, np. nowoczesny minimalizm i rokokowe ornamenty, błysk i mat, meble  o gładkich i fakturowanych frontach. Najważniejsze, to zachować przy tym równowagę, aby nie popaść w kicz.

Elegancja barw

Styl glamour to także umiejętne łączenie kolorów. Najbardziej znamienne barwy dla tego typu wnętrz to róże i fiolety, w rozmaitych odcieniach i stopniach nasycenia. Doskonałe dla równoważenia kolorystyki są szarości i beże, które pomogą nam uniknąć efektu pstrokatości. Oprócz tego warto zastosować biel i czerń, a także elementy intensywnej, burgundowej czerwieni – najlepiej w kompozycji ze złotymi lub srebrnymi detalami.

Wytworny blask

Glamour musi błyszczeć – ale w stosowny sposób. Wnętrze możemy rozświetlić przy pomocy luster, połyskliwych tkanin, zdobień na meblach i akcesoriów, takich jak np. patera do owoców czy świeczniki. Warto również wyposażyć wnętrze w ozdobne poduszki i gustowne zasłony. Urządzając mieszkanie w stylu glamour, pamiętajmy o tym, aby było ono nie tylko olśniewająco piękne, ale również funkcjonalne i komfortowe – w końcu, jak mawiała Coco Chanel: „Luksus musi być wygodny – inaczej nie jest luksusem”.

 

 Glamur

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo