08
07
2019
08 07.2019
Aktualności

Wnętrze w stylu glamour Blask, luksus, przepych – z tym kojarzy się styl glamour. Jednak stworzenie takiego wystroju mieszkania wcale nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. Wystarczy znać kilka podstawowych zasad, którymi rządzą się wnętrza glamour.

Łączenie epok

We wnętrzu glamour możemy łączyć ze sobą elementy utrzymane w różnych stylach, a nawet pochodzące z różnych epok, np. nowoczesny minimalizm i rokokowe ornamenty, błysk i mat, meble  o gładkich i fakturowanych frontach. Najważniejsze, to zachować przy tym równowagę, aby nie popaść w kicz.

Elegancja barw

Styl glamour to także umiejętne łączenie kolorów. Najbardziej znamienne barwy dla tego typu wnętrz to róże i fiolety, w rozmaitych odcieniach i stopniach nasycenia. Doskonałe dla równoważenia kolorystyki są szarości i beże, które pomogą nam uniknąć efektu pstrokatości. Oprócz tego warto zastosować biel i czerń, a także elementy intensywnej, burgundowej czerwieni – najlepiej w kompozycji ze złotymi lub srebrnymi detalami.

Wytworny blask

Glamour musi błyszczeć – ale w stosowny sposób. Wnętrze możemy rozświetlić przy pomocy luster, połyskliwych tkanin, zdobień na meblach i akcesoriów, takich jak np. patera do owoców czy świeczniki. Warto również wyposażyć wnętrze w ozdobne poduszki i gustowne zasłony. Urządzając mieszkanie w stylu glamour, pamiętajmy o tym, aby było ono nie tylko olśniewająco piękne, ale również funkcjonalne i komfortowe – w końcu, jak mawiała Coco Chanel: „Luksus musi być wygodny – inaczej nie jest luksusem”.

 

 Glamur

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo