04
05
2017
04 05.2017
Aktualności

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu domu? Biorąc kredyt na budowę domu, zazwyczaj musimy od razu wykupić ubezpieczenie, które jest wymagane przez bank. Od czego możemy się ubezpieczyć i czy odszkodowanie pokryje wszystkie ewentualne straty?

Co obejmuje ubezpieczenie

Standardowo ubezpieczane są mury i mienie stałe, czyli np. okna, drzwi, glazury, instalacje hydrauliczne i elektryczne, wyposażenie łazienek itp. Oprócz tego warto włączyć do ubezpieczenia mienie ruchome (np. wartościowe sprzęty RTV / AGD i meble) oraz pozostałe budynki znajdujące się na posesji i tzw. małą architekturę (np. garaż, altana ogrodowa, ogrodzenie). Zdarzenia, od których można się ubezpieczyć, to przede wszystkim:

  • pożar,
  • włamanie z kradzieżą i/lub dewastacją mienia,
  • przepięcie (wzrost napięcia w instalacji elektrycznej np. w wyniku burzy),
  • uderzenie pioruna,
  • powódź lub zalanie mieszkania,
  • uderzenie pojazdu lub upadek drzewa czy masztu antenowego.

Wartość nieruchomości

W przypadku nowych domów odszkodowanie jest wypłacane na podstawie wartości odtworzeniowej – za pieniądze z ubezpieczenia powinniśmy móc odbudować czy wyremontować dom z zastosowaniem takich samych materiałów i rozwiązań, jak podczas budowy. Starsze domy są ubezpieczane w oparciu o wartość rzeczywistą, z uwzględnieniem „zużycia” budynku – oceny dokonuje wówczas rzeczoznawca. Niezależnie od tego, jaka jest wartość nieruchomości, warto pamiętać o regularnych przeglądach i konserwacji domu.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo