10
05
2017
10 05.2017
Aktualności

Jak urządzić sypialnię na poddaszu? Budując niewielki, parterowy dom, warto pomyśleć o praktycznym zagospodarowaniu poddasza. Dobrym rozwiązaniem będzie urządzenie tam sypialni. Taka lokalizacja pozwala bowiem na stworzenie cichego, przytulnego zakątka, idealnego do wypoczynku.

Jakie łóżko?

Najważniejszym meblem w sypialni jest oczywiście łóżko – od niego trzeba więc zacząć aranżację pomieszczenia. Możemy ustawić je przy skosach, pod warunkiem jednak, że z obu stron da się podejść do wezgłowia łóżka bez schylania się. Jeżeli skosy są zbyt duże, lepiej umieścić łóżko przy standardowej ścianie. Warto także wybrać niższy model łóżka np. w stylu japońskim.

Szafy, szafki i komody

Na poddaszu najrozsądniejszym rozwiązanie będzie zaprojektowanie szafy na wymiar – w ten sposób możemy w pełni wykorzystać specyficzną przestrzeń. Poza tym pod skosami możemy poustawiać niskie szafki, komody czy nawet niebanalne skrzynie w stylu retro, np. na pościel.

Światło naturalne i sztuczne

Jeżeli chcemy mieć więcej światła na poddaszu, już na etapie projektowania domu trzeba zaplanować okna dachowe. W przypadku sztucznego światła w sypialni warto zrezygnować z centralnego oświetlenia sufitowego na rzecz kilku mniejszych źródeł światła, rozmieszczonych punktowo, np. lampki przy łóżku, kinkiety na ścianach czy lampki LED nad szafkami oraz we wnętrzu szafy.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo