15
05
2017
15 05.2017
Aktualności

Jak wybrać rodzaj i kolor elewacji domu? Piękny dom to zarówno dobry projekt i solidne wykonanie, jak też odpowiednio dobrane kolory i materiały, które zdobią go od zewnątrz. Wybierając elewację, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych elementów, aby dom nie tylko prezentował się estetycznie, ale także pasował do otoczenia.

Wybór rodzaju elewacji

Najbardziej powszechnym materiałem elewacyjnym jest tynk. Decydując się na takie wykończenie, trzeba zwrócić uwagę na jego rodzaj i właściwości, które powinny być dostosowane m.in. do panującego w danym regionie klimatu. Tynk silikonowy jest odporny na zabrudzenia, deszcze i promienie słoneczne; tynk akrylowy również jest odporny na deszcz, ale za to podatny na szkodliwe działanie skrajnych temperatur (zarówno mrozu, jak i upału); z kolei tynk mineralny może niszczyć się pod wpływem deszczu, za to jest odporny na słońce i mróz. Oprócz tynku możemy zastosować elementy wykończone drewnianą okładziną lub dekoracyjnym kamieniem czy płytami klinkierowymi.

Łączenie barw i faktur

Wykańczając nowy dom, warto pomyśleć o tym, aby był on przynajmniej w pewnym stopniu spójny ze stylem całego osiedla. Można zastosować zasadę kontrastu, aby dom wyróżniał się wśród innych budynków w okolicy – ale trzeba zachować w tym przypadku zdrowy rozsądek, aby nie uzyskać kiczowatego efektu. Kolor ścian powinien współgrać z kolorem dachu. Najbardziej uniwersalne będzie pokrycie dachowe w kolorze grafitu, ponieważ łatwo dopasować do niego praktycznie każdy odcień elewacji. Ściany możemy pomalować na biało lub żółto. Chcąc uniknąć monotonii, można dodać elementy w ciemniejszych tonacjach, np. dla podkreślenia detali – nie należy jednak stosować więcej niż 2 barwy dodatkowe.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo